• ALU&Art
  ALU&Art Sayı 50. Aralık 2017-Ocak 2018
   MOBİL>issuu pdf indir
 • 2017 TÜYAP Pencere Fuarı Özel
  2017 TÜYAP Pencere Fuarı Özel
  MOBİL>issuu pdf indir
 • YURTDIŞI ÖZEL
  Paris Batimat 2017
   MOBİL>issuupdf indir

banner1 1140x224


 • ALUTEAM

  ALUTEAM’de Uluslararası Yapılanma Çalışmaları Devam Ediyor

 • REYNAERS

  Hi-Finity Sonsuz Görünümlü Yeni Sürme Kapılar

 • SİKA

  İsviçreli Dünya Devi Sika, ABC Kimya’yı Satın Aldı

 • SELENA

  Selena, Yapı Sektörünün Sürdürülebilir Büyümesi İçin Destek Veriyor ve Çözüm Üretiyor

 • İDDMİB

  Alüminyum Sektörü Ağustos 2017 Değerlendirmesi

 • ERSAŞ

  Ersaş Alüminyum; PAL System Serisiyle, 17. Confair 2017 İran Uluslararası Yapı & İnşaat Fuarı’nda

 • GALSİAD

  Avrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarı’na, Alüminyum Sektörünün Genç Girișimcileri Damga Vurdu

 • TALSAD

  Ali KİBAR; “İş Dünyası Siyasi Gündemden Uzak Durarak Yoluna Devam Etmeli”

 • İDDMİB

  MERTÖZ; “Metal Ürünleri İhracatında Artış Sürüyor”

 • İbrahim ÇAĞLAR

  İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar'ın ani vefatının derin üzüntüsünü paylaşıyoruz.

 • Münir ÖZKUL

  Hababam Sınıfı'nın Mahmut Hocası, Yeşilçam'ın Yaşar Ustası, Türk sinemasının usta ismi Münir ÖZKUL'u kaybettik.

 • İSO

  İSO Enerji Verimliliği Ödülleri Sahiplerini Buldu

 • ALUEXPO

  ALUEXPO 2017; 5 Ekim Tarihinde Kapılarını Açıyor

 • TURKISH STEEL

  Çelik İhracatının 4,7 Milyar Dolarını Üstlenen Firmalara Ödül

 • KUZEYLER ALÜMİNYUM

  Kuzeyler Alüminyum, Yeni Yapılanmasıyla Sektöre Dinamizm ve Farklılık Kazandıracak

 • Aydın BOYSAN

  Mimar, yazar ve gazeteci Aydın BOYSAN'ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü paylaşıyoruz.

 • ALUEXPO

  Alüminyum Sektörünün Tüm Yeniliklerini ‘ALUEXPO 2017’de Birlikte Keşfedelim!

 • POWERLINE

  Powerline Dünya’ya Türkiye’den Açılan Bir Marka

Bu site herkese açık bir sitedir. 

1- Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik durumlarında veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
2- En güncel haberlere herkesten önce ulaşmak için abonelik formuna mail adresi girilmelidir.
3- Kişisel bilgileriniz gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

UYARI
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Sitelerimizin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
b) Sitelerimizde yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

İÇERİK
Sitede sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Site içeriğinde yer alan bütün yazı, grafik, fotoğraf, video, animasyon, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Mimart Yayıncılığın izni olmadan link vermek yasaktır. Mimart Yayıncılık her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir

Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, site hizmetlerini geliştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amaç, sitenin talep edilen özelliklerde olması ve site gelişimini sağlamaktır.

ÇEREZ KULLANIMI
Sitelerimizde google'a uyumluluk (Google Analytics), sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için tarayıcı/aygıt türü, kullanılan işletim sistemi, referrer URL, IP adresi ve sunucu sorgusunun saati gibi bilgileri saklıyoruz. Websitemizde yer alan çerezler bu izinli Pazarlama mesajlarını verebilmek, içerik optimizasyonu sağlayabilmek için kullanılır.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

 

 2017 FUAR ALBÜMÜ

kpk album2017  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu

 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2015 FUAR ALBÜMÜ

albüm 2015  İNDİR Mobil / Tablet >  Tbmobl


 2014 FUAR ALBÜMÜ

album 2014  


 2013 FUAR ALBÜMÜ

album 2013  


 2012 FUAR ALBÜMÜ

album2012  Dergilerimiz E-Dergi Formatındadır.

pdf indir İndir > mobil / tablet ... Nerede ? Cihazınızda downloads/indirilenler klasörüne bakınız.

 

YURTİÇİ FUARLAR / domestic fairs

yurticifuar

 

YURTDIŞI FUARLAR / overseas fairs

yurtdisifuar

Partnerlerimiz/ our partners

partner

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

kemalbeysmll

Yerel ve Global Platformlarda Buluşmak Üzere

5 - 7 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11’inci hollerinde gerçekleştirilecek olan 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’nda biz de ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri olarak Holl 9 - F 170 numaralı stantta yerimizi alacağız.

Global alüminyum sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak tanınan ALUEXPO Fuarı, Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticileri için alüminyum ürünlerini kullanan tüm firmalara, birincil alüminyumdan, yarı bitmiş ve bitmiş her türlü alüminyum ürüne kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve her türlü mühendislik uygulamalarına yönelik alüminyum çözümlerini tanıtabilecekleri bir platform sunmaktadır.

ALUEXPO’da alüminyum ürünlerin yanı sıra ulusal ve uluslararası tedarikçilerin sergilediği, alüminyum üretiminde kullanılan son teknoloji ile üretilmiş makine, ekipman, hammadde ve sarf malzemeleri de yer almaktadır. Bu platformda alüminyum ile ilgili en yeni teknolojileri ve tüm alüminyum ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olacağınız gibi; firmanızın gelişimini ve güçlenmesini sağlayacak yeni iş bağlantıları kurabilecek ve Türkiye  Avrasya alüminyum sektörünü yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde tek Türk yayın kuruluşu olarak 34. Yurt dışı Özel Sayımız ile Tahran’daki İran Confair 2017, 35. Yurt dışı Özel Sayımız ile de Dubai’deki Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Fuarı’na katılım sağlayarak global pazarlardaki yeni iş bağlantılarımıza imzamızı attık. 36. Yurt dışı Özel Sayımız ile de Batimat Paris 2017 Fuarı’nda tek Türk yayın kuruluşu olarak yine yerimizi alacağız.

Mimart Yayıncılık tarafından kesintisiz olarak yayına hazırladığımız ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerimizin bu sayısını ise yurt içinde Maktek, ALUEXPO, İntermob, İstanbul Kompozit, Antalya Yapı, İstanbul Kauçuk Fuarlarında takip edebilirsiniz.

Sektör profesyonellerinin hedef ve beklentilerini doğru belirleyerek farklı projeler geliştiren ALU&Art – Win&ART Proje Dergilerimiz; sektörümüzü temsil eden siz değerli firma temsilcilerimizin sesi olmaya devam ediyor. İstanbul Kapı, Pencere, Cam, Alüminyum Fuarı ve İstanbul Yapı Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerinin fotoğraflarının yer aldığı 6. sayı Fotoğraf Albümünde siz sektör temsilcilerimizden kareleri bulabilirsiniz.

Ayrıca Dergilerimiz ALU&Art – Win&ART Proje, GALSİAD ortaklığında yayına hazırladığı Ortak Akıl Buluşmaları ve Alüminyum Sektör Paydaşları Çorlu Toplantı notlarını derleyerek değerli çözüm ortaklarımızın dikkatine sundu, bülten içindeki detayları 5 - 7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ALUEXPO 2017 Fuarı’nda yer alacağımız Holl 9 - F 170 numaralı standımızda inceleyebilirsiniz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94’üncü yıldönümünü büyük bir gurur ile kutladığımız bugünlerde; “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” özlü sözüyle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları ‘Vatan’ yapan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

imza