• ALU&Art
  SAYI: 52 Nisan - Mayıs 2018
  issuu 2  googledrive 2  pdf indir
 • 2018 TÜYAP Pencere Fuarı Özel
  2018 TÜYAP Pencere Fuarı Özel
  issuu 2  googledrive 2 pdf indir
 • YURTDIŞI ÖZEL
  Cezayir, Gürcistan, Sırbistan 2018
  issuu 2 googledrive 2 pdf indir

banner1 1140x224


 • Zahit Alüminyum

  Zahit Alüminyum Ar-Ge Merkezinden Tübitak’a İki Proje

 • Saray

  Saray Alüminyum 2017 Yılını Yüzde 8 Büyüme ile Kapattı

 • Metsan

  Metsan Vaka Analizi

 • Maral Profil

  Maral Profil Dünyada İlk Olan Ersaș PAL SYSTEM’i Tanıttı

 • Şişecam

  Șișecam 480 Milyon TL’lik Yatırımla Türkiye’deki Düzcam Kapasitesini 1,9 Milyon Tona Çıkaracak

 • Zahit Alüminyum

  Yumurtalık Kaymakamlığından BALBAY’a Teșekkür Plaketi Zahit BALBAY’dan “Ahde Vefa” Örneği

 • Assan

  Göksal GÜNGÖR, Global Alüminyum Folyo Üreticileri Birliği’nin Yeni Küresel Bașkanı Oldu

 • Asaş

  ASAȘ’tan Anaokullarına Akıl Oyunları Hediyesi

 • BİF BELGE

  PAL System İle Gücümüze Güç Katıyoruz

 • İDDMİB

  Lojistik Merkezi Bakır Sektörüne 150 Milyon Dolar Katkı Sağlar

 • Ersaş

  Ersaș Alüminyum; Polonya Budma Yapı Fuarı’nda PAL System Serilerini Tanıttı

 • ALUTEAM

  ALUTEAM'in Projesine Birincilik Ödülü

 • TİM

  TİM Bașkanı Mehmet BÜYÜKEKȘİ: “İhracatta Rekorlar Yılına Çift Haneli Artıșla Bașladık.

 • MÜSİAD

  MÜSİAD Vizyoner’17 de Türkiye’nin Dönüșüm Geleceği Konușuldu

 • Tüyap

  Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2018

 • Process

  Kendi İnsanımıza Ekmek Kapısı Olacak Yatırımlara Öncelik Veriyoruz

 • Albert Genau

  Albert Genau Bir Tasarım, Ar-Ge ve Satıș-Pazarlama Șirketidir

 • İMSAD

  Türkiye İMSAD Bașkanı Ferdi ERDOĞAN:“Hayaller Dijital, Gerçekler Manuel”

Bu site herkese açık bir sitedir. 

1- Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş Üyelik durumlarında veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
2- En güncel haberlere herkesten önce ulaşmak için abonelik formuna mail adresi girilmelidir.
3- Kişisel bilgileriniz gizli tutulacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

UYARI
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
a) Sitelerimizin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.
b) Sitelerimizde yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

İÇERİK
Sitede sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. Site içeriğinde yer alan bütün yazı, grafik, fotoğraf, video, animasyon, seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Mimart Yayıncılığın izni olmadan link vermek yasaktır. Mimart Yayıncılık her türlü eleştiriye açıktır. Sitemize iletilen tüm bu eleştiriler mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir

Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, site hizmetlerini geliştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amaç, sitenin talep edilen özelliklerde olması ve site gelişimini sağlamaktır.

ÇEREZ KULLANIMI
Sitelerimizde google'a uyumluluk (Google Analytics), sayfaların hızlı açılmasını sağlayabilmek için tarayıcı/aygıt türü, kullanılan işletim sistemi, referrer URL, IP adresi ve sunucu sorgusunun saati gibi bilgileri saklıyoruz. Websitemizde yer alan çerezler bu izinli Pazarlama mesajlarını verebilmek, içerik optimizasyonu sağlayabilmek için kullanılır.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır. Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

 

 2018 FUAR ALBÜMÜ

album18kpk  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmoblissuu


 2017 FUAR ALBÜMÜ

kpk album2017  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu

 2016 FUAR ALBÜMÜ

album 2016  İNDİR Mobil / Tablet > Tbmobl  issuu


 2015 FUAR ALBÜMÜ

albüm 2015  İNDİR Mobil / Tablet >  Tbmobl


 2014 FUAR ALBÜMÜ

album 2014  


 2013 FUAR ALBÜMÜ

album 2013  


 2012 FUAR ALBÜMÜ

album2012  Dergilerimiz E-Dergi Formatındadır.

pdf indir İndir > mobil / tablet ... Nerede ? Cihazınızda downloads/indirilenler klasörüne bakınız.

 

YURTİÇİ FUARLAR / domestic fairs

yurticifuar

 

YURTDIŞI FUARLAR / overseas fairs

yurtdisifuar

Partnerlerimiz/ our partners

partner

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

kemalbeysmll

Fuarlarda Temsilciniz Olduk

Geçtiğimiz günlerde, sektörümüzün en büyük ve en önemli fuarlarını geride bıraktık.

3 yılda bir, Almanya Stuttgart şehrinde düzenlenen R+T Uluslararası Panjur, Tente, Kapı ve Geçiş Sistemleri Fuarı bu sene 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. Reed Tüyap tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7 - 10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarları olan Avrasya Pencere, Kapı, Cam, Alüminyum Fuarlarında bu sene rekor ziyaretçi sayısına ulaşıldı. Ardından Avrupa’nın en büyük ihtisas fuarı olan Fensterbau Frontale Fuarı Almanya’nın Nürnberg şehrinde 21 - 24 Mart tarihleri arasında düzenlendi.

Sektörün en yüksek tirajlı dergisi olma özelliğini uzun yıllardan beri koruyan ALU&ART ve Win&ART Proje dergilerimiz ile birlikte Fuar Özel Sayımızı sizlerle bu fuarlarda buluşturduk. R+T Fuarı’nda basın standında; Avrasya Fuarı’nda 2. 9. ve 14. salonlarda bulunan stantlarımızda; tek Türk medya partneri olarak katıldığımız Fensterbau Frontale Fuarı’nda 4AF-103 nolu standımızla, IFT Rosenheim ve basın stantlarında dergilerimizin dağıtımını gerçekleştirdik. Sektör profesyonelleriyle fuara ve sektöre dair görüş alışverişinde bulunduk.

Mimart Yayıncılık olarak; Paint İstanbul, Samsun Yapı, Bursa Yapı, Konya İnşaat fuarlarında ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerimizi sizlerle buluşturduk. Sektörümüzün en önemli fuarlarında biri olan 41. TurkeyBuild İstanbul Yapı Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu yıl da yerimizi alacağız.

Yurtdışı fuarları için özel olarak hazırladığımız 38. Yurtdışı Özel Sayımızın dağıtımını Sırbistan Seebbe, Cezayir Batımatec, Gürcistan Caucaus fuarlarında gerçekleştirdik. İlerleyen aylarda düzenlenecek olan Irak Yapı, Mısır The Big, Kenya Big ve Etiyopya Addisbuild fuarlarında bu sayımızı inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Fuarlarda, yerel ve global sektör profesyonellerinden yoğun ilgi gören stantlarımızda sektörün en çok takip edilen dergileri olma özelliğimizi bir kez daha perçinledik. Bizleri stantlarımızda ziyaret eden siz sevgili ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

imza