kemalbeysmll

Yerel ve Global Platformlarda Buluşmak Üzere

5 - 7 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11’inci hollerinde gerçekleştirilecek olan 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’nda biz de ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri olarak Holl 9 - F 170 numaralı stantta yerimizi alacağız.

Global alüminyum sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak tanınan ALUEXPO Fuarı, Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticileri için alüminyum ürünlerini kullanan tüm firmalara, birincil alüminyumdan, yarı bitmiş ve bitmiş her türlü alüminyum ürüne kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve her türlü mühendislik uygulamalarına yönelik alüminyum çözümlerini tanıtabilecekleri bir platform sunmaktadır.

ALUEXPO’da alüminyum ürünlerin yanı sıra ulusal ve uluslararası tedarikçilerin sergilediği, alüminyum üretiminde kullanılan son teknoloji ile üretilmiş makine, ekipman, hammadde ve sarf malzemeleri de yer almaktadır. Bu platformda alüminyum ile ilgili en yeni teknolojileri ve tüm alüminyum ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olacağınız gibi; firmanızın gelişimini ve güçlenmesini sağlayacak yeni iş bağlantıları kurabilecek ve Türkiye  Avrasya alüminyum sektörünü yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde tek Türk yayın kuruluşu olarak 34. Yurt dışı Özel Sayımız ile Tahran’daki İran Confair 2017, 35. Yurt dışı Özel Sayımız ile de Dubai’deki Windows, Doors & Facades Event – Gulfglass 2017 Fuarı’na katılım sağlayarak global pazarlardaki yeni iş bağlantılarımıza imzamızı attık. 36. Yurt dışı Özel Sayımız ile de Batimat Paris 2017 Fuarı’nda tek Türk yayın kuruluşu olarak yine yerimizi alacağız.

Mimart Yayıncılık tarafından kesintisiz olarak yayına hazırladığımız ALU&Art ve Win&ART Proje Dergilerimizin bu sayısını ise yurt içinde Maktek, ALUEXPO, İntermob, İstanbul Kompozit, Antalya Yapı, İstanbul Kauçuk Fuarlarında takip edebilirsiniz.

Sektör profesyonellerinin hedef ve beklentilerini doğru belirleyerek farklı projeler geliştiren ALU&Art – Win&ART Proje Dergilerimiz; sektörümüzü temsil eden siz değerli firma temsilcilerimizin sesi olmaya devam ediyor. İstanbul Kapı, Pencere, Cam, Alüminyum Fuarı ve İstanbul Yapı Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerinin fotoğraflarının yer aldığı 6. sayı Fotoğraf Albümünde siz sektör temsilcilerimizden kareleri bulabilirsiniz.

Ayrıca Dergilerimiz ALU&Art – Win&ART Proje, GALSİAD ortaklığında yayına hazırladığı Ortak Akıl Buluşmaları ve Alüminyum Sektör Paydaşları Çorlu Toplantı notlarını derleyerek değerli çözüm ortaklarımızın dikkatine sundu, bülten içindeki detayları 5 - 7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ALUEXPO 2017 Fuarı’nda yer alacağımız Holl 9 - F 170 numaralı standımızda inceleyebilirsiniz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94’üncü yıldönümünü büyük bir gurur ile kutladığımız bugünlerde; “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” özlü sözüyle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları ‘Vatan’ yapan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sonsuz minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

imza