kemalbeysmll

Yılın Son Çeyreğinde Sektörümüzdeki Gelişmeler

2018 yılının sonlarına yaklaştığımızda, içinde bulunduğumuz zorlu sürecin en kısa sürede toparlanacağı umudunu taşıyarak bu zor günlerin yatırım, üretim ve ihracat ile aşılacağını biliyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu tüm koşullara rağmen Win&ART PROJE ve ALU&Art dergileri olarak 2018 yılını kendimize belirlediğimiz hedefler doğrultusunda tamamlamaya devam ediyoruz.

Bu yılın son çeyreğinde katıldığımız ve katılacağımız fuarların, toplantıların, konferansların vb. tüm etkinliklerin haberlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Batum Ticaret Ataşesi Mikail DEVELİOĞLU’nu ziyaret ederek ekonomi ve sektörümüzle ilgili görüşmelerde bulunduğumuz bu sayımızda; sektörümüzle ilgili tüm gelişmelerin yer aldığı haber içeriklerimiz ile siz değerli okuyucularımızla bir kez daha buluşuyoruz.

Yurtiçinde İstanbul Ankiros, Kauçuk, İntermob, PlastEuraisa, İzmir Yapı Zirvesi, Antalya Yapı, Architect@work fuarlarında yer aldık. Yurtdışında ise 9-11 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Aluminium 2018’de fuarın tek Türk medya partneri olarak 12. holde F52 no’lu standımızda sektör profesyonelleriyle bir araya geldik. Ardından 23-26 Ekim tarihleri arasında yine Düsseldorf’ta düzenlenen Glasstec Fuarı’nda yerimizi aldık. Dubai’de düzenlenen Windows-Doors-Facades, İspanya/Madrid Veteco, Fas/Kazablanka S.I.B ve Cezayir Best5 Fuarlarında Yurtdışı Özel Sayılarımızın dağıtımını gerçekleştirdik.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden tek Türk yayın kuruluşu olarak 2019 yılında da fuarlara katılmaya devam edeceğiz. Yılın ilk sayıları ile sektörümüzün en önemli fuarlarından olan Almanya’nın Münih şehrinde 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek BAU Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda; yurtiçinde İnşaat Konut Konferansı’nda ve Adana İnşaat Fuarı’nda bulunacağız. Yurtdışı Özel Sayılarımız ile de Polonya /Poznan Budma, Ukrayna/ Kyiv InterbuildExpo, İran/Tahran Dowintech fuarlarında yer alarak siz sektör paydaşlarımızın temsilcisi olmaya, birçok başarılı projelerde marka bilinirliğimizi sağlamaya devam edeceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıldönümünü kutladığımız bugünlerde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü de ölümünün 80. yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz.

Tarafsızlık ilesinden ödün vermeden devam ettiğimiz yayıncılık hayatımızda bizden desteğini esirgemeyen siz sektör paydaşlarımıza teşekkürlerimizi iletir; 2019 yılının sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl olmasını dileriz.

imza