kemalbeysmll

Bayramınız Kutlu Olsun!

Siz değerli okuyucularımıza, sektörde yaşanan tüm gelişmeleri aktarmak için dopdolu haber içerikli bir yeni sayımızı daha tamamlamış bulunuyoruz. Sektörümüzü temsil eden markalar sezona yoğun bir şekilde hazırlanırken, bir yandan da Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla iftar organizasyonları düzenlediler.

Biz de yerel ve uluslararası ticari platformaların vazgeçilmez lider yayın kuruluşu olarak; fuarların, basın toplantılarının, ödül törenlerinin, sektör zirvelerinin, sektörümüze yön veren markaların nabzını tuttuk.

Bu son sayımızda yine devamlı olarak katıldığımız yurtiçi ve yurtdışı fuarlardan izlenimlerimizi bulacaksınız. Yurtiçinde China Homelife Turkey ve Turkeybuild İstanbul fuarlarında yerimizi alarak sizleri geniş kitlelere ulaştırmaya devam ettik. Bu yıl 41’incisi düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı her sene olduğu gibi yapı sektöründe kendini ispatlamış firmaları bir araya getirdi ve fuar süresince farklı seminer ve kokteyllere de ev sahipliği yaptı. Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgedeki en büyük, dünyada ise 5 büyük yapı fuarından biri olan yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı’nı bu sene 85.923 kişi ziyaret etti.

Yurtdışında ise 38. Yurtdışı Özel Sayımız ile Sırbistan Seebbe, Cezayir Batımatec ve Gürcistan Kafkasya fuarlarında tek Türk yayın kuruluşu olarak yerimizi alarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ettik. Katıldığımız fuarlarda yerli ve yabancı firmalar ile temaslar kurarak ticari alanda birbirleriyle görüşmelerine katkıda bulunduk.

Siz dergilerimizin yeni sayılarını incelerken biz, Ağustos ayında İran Tahran’da düzenlenecek olan Confair Yapı Fuarı için 39. Yurtdışı Özel sayımızı; Eylül ayında Ukrayna / L’viv’de düzenlenecek olan Windo L’viv Fuarı ve Dubai’de düzenlenecek olan Windows&Doors&Facade Fuarı için de 40. Yurtdışı Özel Sayımızı hazırlıyor olacağız. Bu özel sayılarımızda siz de yer almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her geçen yıl sektörümüze haber ve reklamlarıyla değer katan ALU&Art ve Win&ART Proje dergilerimizi tercih eden, bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, geçtiğimiz Ramazan Ayı’nın huzur ve bereket getirdiği düşüncesiyle Ramazan Bayramınızı tebrik ederim.

imza