kemalbeysmll

 

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

2018 yılında dünya ekonomisinde yaşanan, ülkemizde de hissedilen küresel krizin, kur dalgalanmalarının ardından, yeni umutlarla girdiğimiz 2019 yılı için beklentimiz, geride bıraktığımız yıla göre daha verimli bir yıl olmasıdır. Ortak amacımız ülkemizin daha güçlü bir ekonomiye sahip olmasına katkı sağlamaktır. Bunun da daha çok çalışarak, üreterek, ihracata ağırlık vererek olacağına inanıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda bizler de Win&ART PROJE ve ALU&Art dergileri olarak; içinde bulunduğumuz tüm koşullara rağmen sizlere söz verdiğimiz gibi sektörümüzle ilgili yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen etkinliklere, fuarlara, toplantılara katılarak yenilikleri yakından takip etmeyi, sektörün ulaştığı son teknolojiyi, başka yerde bulamayacağınız pek çok bilgiyi sizlerle paylaşmayı önemsiyor ve sizlere bu gelişmeleri sunmaya hız kesmeden devam ediyoruz. 2018 yılında yurtiçi ve yurtdışında katıldığımız 71 fuar ile sizleri geniş kitlelere ulaştırdık. Yeni yılda da fuar katılımlarımızı arttırarak sizleri ulusal ve uluslararası pazarlarda tanıtmaya, sektörle buluşturmaya devam edeceğiz.

Bu sayımızda 2018 yılının son çeyreğinde katıldığımız İstanbul PlastEuraisa, Antalya Yapı, Architect@work, Müsiadexpo, Almanya-Düsseldorf Glasstec, Dubai Windows Doors Facades, İspanya-Madrid Veteco, Fas-Kazablanka S.I.B Fuarlarından görselleri inceleyebilir; etkinlik ve toplantılardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yeni sayımız ile 2019 yılında yurtiçinde İnşaat Konut Konferansı’nda ve Adana İnşaat Fuarı’nda; yurtdışında ise sektörümüzün en önemli fuarlarından olan Almanya’nın Münih şehrinde 14-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek BAU Uluslararası İnşaat Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı’nda bulunacağız. Yurtdışı Özel Sayılarımız ile de İran Dowintech/ Polonya Budma/ Ukrayna Interbuild/ Milano Madeexpo/ Moskova Mosbuild/ Johannesburg Construction/ Kazablanka The Big 5 fuarlarında yer alarak dergilerimizin dağıtımını gerçekleştireceğiz.

Sizlerin talepleri doğrultusunda Tüyap Kapı-Pencere-Cam-Alüminyum ve Almanya Fensterbau Frontale fuarlarına özel olarak hazırladığımız bu yıl 9. Sayısını yayınlayacağımız Özel Sayımız ile Tüyap Fuarı’nda 3 ayrı stantta yerimizi alarak dergilerimizin katılımcı ve ziyaretçi firmalara dağıtımını gerçekleştireceğiz. Yine sizlerin desteği ile sektörde bir ilki gerçekleştirerek Tüyap Kapı-Pencere-Cam-Alüminyum ile Almanya Fensterbau Frontale fuarlarına katılan, ziyaret eden firmaların fotoğraflarının yer aldığı Albüm Çalışmamızı bu yıl 8. kez yayına hazırlayarak İstanbul Yapı Fuarı’nda firmalara ulaştıracağız.

Son olarak; Sarıkamış’ta donarak can veren binlerce şehidimizi ve İstiklal Marşımızın yazarı, Kurtuluş Savaşını destanlaştıran Mehmet Akif Ersoy’u saygı, rahmet ve minnetle anarken, gelecek için büyük umutlar taşıdığımız şu günlerde siz değerli iş ortaklarımıza yeni yılın başarılı ve bol kazançlı geçmesini temenni ederiz.

imza