kemalbeysmll

“Kararlı Adımlarla, Yarınları İnşa Ediyoruz”

Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarının şekillendiği bu günlerde siz değerli çözüm ortaklarımız ALU&Art dergimizin 48’inci sayısını incelerken bizler de profesyonel ekibimiz ile birlikte ALUEXPO, Ankara Yapı, İntermob, İzmir Yapı, İstanbul Kompozit, Antalya Yapı, İstanbul Kauçuk Fuarları’nda dağıtımda olacak olan ALU&Art 49’uncu sayımızın çalışmalarına devam ediyor olacağız.

Yurt dışında ise; tek Türk yayın kuruluşu olarak 34. Yurt dışı Özel Sayımız ile Tahran’daki İran Confair Fuarı’na katılım sağlayarak, global pazarlardaki yeni iş bağlantılarımıza imzamızı attık. 35. Yurt dışı Özel Sayımız ile de Dubai’deki Windows, Doors & Facades Fuarı’nda tek Türk yayın kuruluşu olarak yine yerimizi alacağız. Sizler de bu önemli sayımızda markanızın yer almasını isterseniz, bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bizler iş dünyası temsilcileri olarak barış, huzur olmadan mevcut rekabetçiliği korumanın ve ekonomiye katkı sağlamanın imkânsız olduğunu biliyoruz. Hedeflerimize ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sağlayacak olan iş huzuruna her zamankinden çok ihtiyacımız var. Bütün bu gelişmeler ışığında, ülkemizin ortak yararları doğrultusunda daha güvenli ve daha üretken bir geleceğin sağlanması amacıyla var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz. Tüm gücümüzü ve enerjimizi, siz değerli çözüm ortaklarımızdan alacağız, sizlerin desteği ve katkılarıyla ortak hedeflerimize ulaşacağız.

Bu ortak hedefler doğrultusunda hain darbe girişimine tek yürek olarak cevap verilmesinin ve meydanlara çıkarak millî iradeye sahip çıkılmasının birinci yıl dönümünde unutulmamalıdır ki; 15 Temmuz, birlik ve beraberliğin zaferi olmuştur. Ülkemizi ihanetten kurtaran cumhurbaşkanımıza, başbakanımıza, siyasetçilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, fedakâr emniyet mensuplarımıza ve vatanına milletine sadık kahraman silahlı kuvvetlerimize, hain darbe girişimine kahramanca direnerek tarihi bir zafer kazanan aziz milletimize teşekkür ediyoruz.

Milletimize yapılan hain saldırı neticesinde milletimiz ve tüm dünya görmüştür ki; bir toplum el ele verdiği takdirde üstesinden gelemeyeceği bir şey yoktur. 15 Temmuz, Millî birlik ve beraberliğimizin zaferidir. Bu birlik ruhuyla, ülkemizi çok daha güçlü ve kararlı adımlarla, yarınlara taşıyacağımıza inancımız tamdır.

Tüm bu paylaşımlar ışığında bir kez daha net bir şekilde terörü ve her türlü darbe girişimini kınadığımızı ifade ederek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde tüm yokluklara rağmen Anadolu insanının azmiyle kazanılan Ulusal Kurtuluş mücadelesinin zaferle taçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlar; bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı, minnet ve şükran ile anarız.

Ayrıca umutlarımızın hep yaşıyor olması, hoşgörünün bizleri kucaklaması, devletimizin baki kalması, ayrılıkçı terörün bitmesi, gelecek nesillerimize yaşanılası bir ülke bırakmamız; dilek ve temennileri ile Kurban Bayramınızı şimdiden kutlarız.

imza