tuyap samsun logoTüyap Samsun 4. İnșaat Fuarı Bölge Ekonomisine Güç Katacak

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat ALAGÖZ, Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde 22 - 25 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleşecek Tüyap Samsun 4. İnşaat Fuarı hakkında sorularımızı yanıtladı. Fuarın Bölge ekonomisine güç katacağına vurgu yapan Alagöz; “Geçtiğimiz yıl başarılı bir şekilde kapattığımız Tüyap Samsun 3. İnşaat Fuarımızın ivmesini bu yıl daha yukarıya taşımak için çalışıyoruz. Geri sayımın başladığı fuarımızda yeni iş bağlantılarının kurulmasını amaçlıyoruz. Fuarımız sayesinde bölgenin, ticari hacmini artırmasını bekliyoruz” diyerek görüşlerini dile getirdi.

dort el kalip logoKalitede Güvence, Müșteride Memnuniyet: 4 El Kalıp

Müşteri memnuniyetinin devamlılık ve sürdürülebilirliğini müşterilerinin problemlerini hızlı çözmelerinden ve problemin ne olduğunu öngörebilme güçlerinden aldıklarını söyleyen 4 El Kalıp ve Makine’den Hüseyin KARABACAK’a röportaj sorularımızı yönelttik.

 

fornax logoEkstra Güvenlik İhtiyacı Olan Herkes, FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü’yle Artık Daha Güvende

Yelken Kalıp Pencere Kapı Aksesuarları ve Metal San. Tic. A.Ş. markalarından biri olan Fornax’ın Yurt İçi Satış Müdürü Fatih SARI, FGS Ekstra Güvenlik Sürgüsü ürünü hakkındaki bilgileri ve ürünü benzerlerinden farklı kılan yönleri sorularımızı yanıtlayarak tüketicilerle paylaştı.

 

“Amacımız Kalite ve Sürdürülebilir Hizmet Vermek!”

“Müşterilerimize verdiğimiz hizmet ilk sırada geliyor. Buna ek olarak ürün kalitemiz ve fiyat politikamızla fark yaratıyoruz” diyen Process Alüminyum Plastik İstanbul Bölge Müdürü Mahmut Marangöz’ü yeni binalarında ziyaret ederek kendisine röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

“Geniș Bir Ürün Yelpazesine Sahip Olmamız Bize Rekabetçi Avantajlar Sağlıyor”

Makrowin Satış ve Pazarlama Müdürü Ural YAZICIOĞLU ile yeni ürünlerinden, kalite anlayışından ve sektöre nasıl yön verdiklerinden bahsettiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

 

process logo“Kendi İnsanımıza Ekmek Kapısı Olacak Yatırımlara Öncelik Veriyoruz”

“Bulunduğumuz her bir an bizim için gelecek anlamına geliyor. Gelecek ileride değil bugünde. Biz bugünü inşa etmenin derdini yaşıyoruz” diyen Process Alüminyum Plastik Sanayi Limited Şirketi Genel Müdürü Osman BULUT röportaj sorularımızı cevapladı.

 

 

 bif belge logo“PAL System İle Gücümüze Güç Katıyoruz”

Ersaş Alüminyum Aksaray Üretici Bayisi BİF Belge PVC ve Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Bilal BELGE, 16 Şubat 2018 tarihinde Ahsaray Hotel’de mimar, mühendis ve müteahhitler için organize ettiği Ersaş Alüminyum PAL System Serisi tanıtım toplantısında sorularımızı yanıtladı.

 

 

 

albert genau logo“Albert Genau Bir Tasarım, Ar-Ge ve Satıș-Pazarlama Șirketidir”

Cam balkon sistemlerinin öncü markalarından Albert Genau Yönetim Kurulu Başkanı Adil IŞILDAK ile gerçekleştirdiğimiz röportajda yeni binaları, bayilikleri, ürünleri ve marka yeniliklerinden bahsettik.

 

 

iran kapi pencere dernek logoİran Pencere ve Kapı Üreticileri Derneği Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

İran’daki Kapı Pencere sektörünün hızla gelişmesi sonucu kurulan İran Pencere ve Kapı Üreticileri Derneği Sekreteri, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vahid JALALIPOUR ile derneğin faaliyetleri ve hedefleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

 

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2018reed tuyap logo

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarlarının ve Alüminyum Özel Bölümünün Türkiye ve içinde bulunduğu bölgenin dinamik inşaat sektörü için benzersiz bir tedarik merkezi olduğunu söyleyen REED TÜYAP Genel Müdür Yardımcısı Fatih ÖZMERT’e fuara dair röportaj sorularımızı yönelttik.

 

talsad logoAli KİBAR; “İş Dünyası Siyasi Gündemden Uzak Durarak Yoluna Devam Etmeli”

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından 5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ALUEXPO 2017 – 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı öncesinde sektöre ilişkin görüşlerini bildiren Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği (TALSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali KİBAR; “İş dünyası siyasi gündemden uzak durarak yoluna devam etmeli” dedi.

powerline logoPowerline Dünya’ya Türkiye’den Açılan Bir Marka

Powerline Dış Ticaret İnşaat Kurucu ortaklarından Perviz İSMAİLOĞLU gerçekleştirdiğimiz söyleşide yeni markaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek; ihracat ile piyasayı biraz daha geliştirip sektörü canlandırmayı planladıklarını ifade etti.

aluteam logoALUTEAM’de Uluslararası Yapılanma Çalışmaları Devam Ediyor

Alüminyum Test Eğitim ve Araştırma Merkezi (ALUTEAM) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ebubekir KOÇ gerçekleştirdiğimiz söyleşide ALUTEAM’in önümüzdeki günlerde uluslararası yapılanma sürecine geçeceğini ifade ederek; ALUEXPO Fuar çalışmaları ve Tekirdağ bölgesinde bir eğitim merkezi oluşturulması, bu eğitim merkezinin önemli tarafının da ‘Cephe Sistemleri’ üzerine yoğunlaşması hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

elc aluminium logoÇok Kısa Bir Zamanda, Birçok Sektör Liderinin Tercih Noktası Olacağız

ELC Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Harun ELCUMAN gerçekleştirdiğimiz söyleşide daha çok genç olan markalarının, sektörde hızlı ve emin adımlar ile ilerlemekte olduğuna vurgu yaparak; “İnsan ve çevre duyarlılığımızı koruyarak mamul ve yarı mamul üretimimizden oluşan katma değeri ülke ekonomimize katabilmek, vazgeçilmez prensiplerimizdendir” dedi.

aluexpo logoALUEXPO 2017; 5 Ekim Tarihinde Kapılarını Açıyor

Alüminyum sektörünün ülkemizdeki tek buluşma noktası ALUEXPO 2017 Fuarı ile ilgili olarak Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü ve Murahhas Azası İbrahim ANIL ile görüştük.

 

konmetsanBaşarı Yolun Sonu Değil, Yolun Kendisidir

Konmetsan Alüminyum San. Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Muhammed Sait ARLI gerçekleştirdiğimiz söyleşide ileriye dönük hedeflerine değinerek; “Pazarda hem alüminyum korkuluk aksesuarları, hem de profil imalatında sektörde önemli bir yere gelmeyi hedeflemekteyiz” dedi.

cms makine logoKendi Sermayemiz ve Patentli Sistemlerimiz İle Pazarda Lider Marka Konumundayız

CMS Makine Yönetim Kurulu Başkanı Cemal SÜNBÜL röportaj sorularımızı yanıtlayarak firma ya da kurum olma kültürüne atıfta bulundu. Servis ve garanti hizmeti kurum misyonunun içini dolduran çok küçük bir detaydır aslında diyerek; sektördeki yeni teknolojilerin öncü kurgulayıcısı ve çözüm merkezi olmayı sürdürmeye geçmişte olduğu gibi bugün de devam ettiklerine vurgu yaptı.

assan aluminyumAssan Alüminyum Aluexpo Fuarı’nda Dikkat Çekecek

Assan Alüminyum Genel Müdürü Göksal GÜNGÖR gerçekleştirdiğimiz söyleşide ALUEXPO Fuarı’nın yeni pazarlara açılma ve sektör tanıtımı konusunda sağlamış olduğu avantajlara değinerek; “Ülkemizin Asya-Avrupa arasında önemli bir bağlantı noktası olması sayesinde, ALUEXPO Fuarı sektörümüz için büyük önem taşıyor” dedi.

 

mya alumeks logoMYA Mimarlık Genel Değerlendirme Toplantısı’nda, Çalışma Sistemi ve İhracat Hedefleri Değerlendirildi

Şirket Genel Değerlendirme Toplantısı’nda röportaj sorularımızı yanıtlayan MYA Mimarlık Makine ve Yapı Kimyasalları Grubu Genel Müdür Yardımcısı - Satış Koordinatörü Bilge ÇALIŞKAN; “Alumeks; tüm hizmet süreçlerini zamanında eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlamakta ve bu sayede ‘Alüminyum Ürünler’ pazarında markasına duyulan güveni hak etmeyi ve her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır” dedi.

hueck logoHUECK Türkiye’de de A+ Projelerde

Türkiye HUECK Satış ve Pazarlama Müdürü İlhan BİLİCİ İstanbul Yapı Fuarı’nda gerçekleştirdiğimiz söyleşide fuara ve markalarına dair görüş bildiriminde bulunarak; “İstanbul Yapı Fuarı inşaat sektörü için her zaman önemli olmuştur. Yeni cephe sistemimizin lansmanını gerçekleştirdiğimiz organizasyonda; gerek müşterilerimizden, gerekse ziyaretçilerden çok olumlu tepkiler aldık. Ancak diğer ihtisas fuarları gibi İstanbul Yapı Fuarı’nın da iki yılda bir yapılması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

ersas logo

Ersaş Alüminyum, Ürettiği Sistemlerin Pazarlaması ve Satışı Konusunda Ankara’yı Üs Olarak Seçti                        

Ürettiği sistemlerin pazarlaması ve satışı konusunda Ankara’yı üs olarak seçen Ersaş Alüminyum yeni yatırımlar ile dikkat çekiyor. Röportaj sorularımızı yanıtlayan Ersaş Alüminyum Pazarlama Koordinatörü Sedat ÇİMEN, “Müşterilerimize daha hızlı, aktif hizmet verebilmek için Ankara’yı üs olarak belirledik ve Merkez Bölge Müdürlüğümüzü burada kurduk. Bu şekilde  Türkiye’nin her noktasına sistemlerimizin daha kolay ulaşmasını sağlayacağız” ded.

imsad logo“Sektör Temsilcilerimizin Bir Araya Gelerek, Sektöre Katkı Sunmaları Gerektiğine İnanıyorum”

Makine Yüksek Mühendisi, Türkiye İMSAD Başkan Vekili Oktay ALPTEKİN röportaj sorularımızı yanıtlayarak, geçmiş mesleki tecrübelerini değerlendirdi.

 

ersas logoErsaș Alüminyum; Yeni PAL System Serisiyle, Avrasya Pencere Fuarı’nda İlklere İmzasını Attı

Ersaş Alüminyum A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat ERDURAK, 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda gerçekleştirdiğimiz söyleşide; 9. Holde 2.280 m2’lik devasa standında, 125 personel ile yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle bir araya geldiklerini ve yeni PAL System Serisinin tanıtımını gerçekleştirdiklerini ifade etti.

ino makine logoİno Makine, Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda XPA 8000  4 Eksen CNC Profil İșlem Merkezi’ni  Dikkatlere  Sundu

İno Makine Tic. San. Ltd. Şti. CEO’su Alihan ŞAHİNKAYA Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na dair görüş bildiriminde bulunarak; önümüzdeki yıllarda İngiltere, Amerika, Brezilya ve Şili’den profesyonel çözüm ortaklarını fuarda görmek istediklerini sözlerine ekledi.

bm cam“Sektörün Yenilikçi ve Dinamik Yüzü Olmayı Hedefliyoruz”

BM Cam Donanımları Satış Müdürü Didem ÜNLÜÇAY Avrasya Pencere 2017 Fuarı sonrası gerçekleştirdiğimiz söyleşide fuara dair değerlendirmede bulundu. ÜNLÜÇAY; “Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nda cam kapılarda ayarlanabilir kapanma  hızıyla ofislerde  ve diğer tüm şık mekânlarda konfor ve kullanım kolaylığıyla beraber estetiği de bir arada sunan ‘Hidrolik Menteşeleri’ müşterilerimizin kullanımına sunduk. Yakaladığımız müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça gurur vericidir” dedi.

prosesturk logoProsesTÜRK, Projelendirdiği Yeni Otomasyon Sistemiyle ALUEXPO Fuarı’na Hazırlanıyor

ProsesTÜRK Kurucu Ortaklarından Rüstem ÖCAL gerçekleştirdiğimiz söyleşide, marka faaliyetlerine ve geliştirilmesi yakın zamanda son bulacak olan yeni otomasyon sistemine vurgu yaparak; ALUEXPO Fuarı’nda yeni ürün lansmanı ile dikkat çekeceklerini sözlerine ekledi.

sadik plastik logoPazarda Yeni Stratejiler Geliștirmek İçin, Yoğun Çaba Sarf Ediyoruz

Sadık Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Sadık SEZGİN Avrasya Pencere Fuarı’nda gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Pencere Fuarı, marka bilinirliğimizin geldiği noktayı görmek açısından bizi memnun eden bir fuar organizasyonu oldu. Özellikle yurt dışı katılımcıları ile buluşmak  açısından da verimli bir fuar organizasyonu olarak ifade edebiliriz” dedi.

konmetsanYatırımlarımızla, Pazardaki Rekabet Gücümüze İvme Kazandırıyoruz

Konmetsan Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Sait ARLI gerçekleştirdiğimiz söyleşide, yurt içi ve yurt dışı yatırımlarına değinerek; “2017 yılının son çeyreğinde, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına fabrikamıza 10.000 m2 kapalı alan daha eklemeyi hedeflemekteyiz” dedi.

metsan logoMetsan, Yapı Fuarı’nda Üç Farklı Ürün Grubumuz İle Yer Alacak

Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar Satınalma Direktörü Cem KOMAR Yapı Fuarı öncesi gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Yapı Fuarı’nın markalarımıza ve firmamıza yurt içinde ve yurt dışında yeni müşteriler kazandırmanın yanı sıra, prestij kazandırdığını da düşünüyoruz. Başarılı ve kaliteli bir fuar organizasyonu olarak gördüğümüz Yapı Fuarı’nın, yeni başarılara imza atacağından şüphe duymuyoruz” diyerek görüşlerini bildirdi.

orgadata logoOrgadata Yazılım, Avrasya Pencere Fuarı’ndan Nitelikli Ziyaretçi Sebebiyle Memnun Ayrıldı

Orgadata  Yazılım Türkiye Ürün Müdürü Musa SEYHAN Avrasya Pencere Fuarı sonrası gerçekleştirdiğimiz söyleşide, fuarın beklentilerin üzerinde gerçekleştiğine dikkat çekerek; “Bu yıl nitelikli ziyaretçi sayısının diğer yıllara oranla çok daha yüksek olduğunu gözlemledik. Bu durumun, ülkemiz ve firmamız adına geleceğe dair umut verici bir gelişme olduğunu düşünmekteyiz” dedi.

saltcam logo“2017 Avrasya Cam ve Pencere Fuarı Sektörü Bir Araya Getiriyor”

Firmanın son dönemlerdeki çalışmaları ve Tüyap Pencere Fuarı’na yönelik beklentileri ile ilgili görüşlerini aldığımız Salt Cam Şirket Müdürü Mustafa SUNAY; fuarın uluslararası rekabete ayak uydurmaları açısından uluslararası bir organizasyon haline geldiğini ifade etti.

 

makrowin logo“Makrowin’de Uluslararası Kalite Standartları Çerçevesinde Üretim Yapılmaktadır”

Makrowin Pazarlama ve Satış Müdürü Yasemin CANPOLAT gerçekleştirdiğimiz söyleşide 2017 yılında Amortisörlü Mafsallı Tente, Elegance Cam Balkon Sistemleri ve piyasada bulunan Rolling Roof Sistemi ile ön planda olmayı planladıklarını ifade etti.

 

vhs logoVHS Avrasya Pencere Fuarı’nda Yeni Ürün Gruplarıyla Dikkat Çekecek

VHS Dış Ticaret Müdürü Rıfat BAYSAL gerçekleştirdiğimiz söyleşide Mart ayında gerçekleştirilecek olan Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na katılım sağlayacaklarını ifade ederek; “Bilinilir ve güvenilir bir marka olma hedefiyle çıktığımız yolda, edindiğimiz tecrübe ile kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

enka cimtas logo“Jenerik Marka Yöneticileri SWOT Analizleriyle Stratejilerini Belirlemeli”

Makine Yüksek Mühendisi, Türkiye İMSAD Başkan Vekili, Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş.  Yönetim Kurulu Danışmanı, Enka Pazarlama İhracat İthalat Yönetim Kurulu Üyesi Oktay ALPTEKİN röportaj sorularımızı yanıtladı. Geçmiş mesleki tecrübelerini değerlendiren ALPTEKİN; ‘jenerik marka’ olmak kavramına açıklık getirdi.

nur cephe logo“Biz Fiyat İle Rekabeti Değil, Kalite ve Hız İle Rekabeti Benimsiyoruz”

Alcas Group Kurucu Ortaklarından Nur Cephe Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah YILMAZ gerçekleştirdiğimiz söyleşide markalarının yatırım planlarını ve ihracat noktalarını değerlendirerek; “Bu yılın ilk çeyreğinde Türk pazarı için geliştirdiğimiz panel cephe serimizi piyasaya süreceğiz.

mardav logoBurçin BİLKAY; “Her Alanda Liderliğe Koşuyoruz”

Mardav Yalıtım Birim Direktörü İnşaat Mühendisi Burçin BİLKAY gerçekleştirdiğimiz söyleşide markalarının 27 yıllık tecrübe ve uzmanlığı ile yalıtım sektörünün lider markası olduklarını ifade etti. 

 

dng logoDNG Yağmur, Yeni Ürün Gruplarıyla Sektöre İvme Kazandıracak

DNG Yağmur Yapı ve Bağlantı Elemanları A.Ş. Genel Müdürü Özgür Emre ÖZTÜRK gerçekleştirdiğimiz söyleşide yurt içinde Avrasya Kapı Pencere ve Yapı Fuarı’nda, yurt dışında ise Avrupa’nın en büyük Bağlantı Elemanları Fuarlarından biri olan Stuttgart Fastener Fair’de yer alacaklarını ifade etti.

dolar panjur logo“İstikrarlı Büyüme Trendine Devam Ediyoruz”

Dolar Panjur Firma Sahibi Alpaslan KARAOT gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “1996’dan beri istikrarlı büyüme sergileyen firmamız, 2017 yılında da mevcut pozisyonunu koruyarak, kaliteden ödün vermeden başarılı çalışmalarına devam edecektir. Hedefimiz sıfır sorun, sıfır şikâyettir” dedi.

cetin civata logo“Akıllı Vidalar, Memnun Müşteriler”

Tekno Bağlantı Elemanları Yönetim Kurulu Üyesi Nihat TECDELİOĞLU gerçekleştirdiğimiz söyleşide markalarının 2017 yılı hedeflerine değinerek; “Hedefimiz müşteri odaklı çalışarak kapasitemizi en az % 15 artırmak. Katıldığımız yurt içi ve yurt dışı fuarları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri portföyümüzü geliştirmek” dedi.

sistem aluminyum logo“Biz Sistem Alüminyum Olarak, Sektörümüzün Geleceğinden Umutluyuz”

Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan YILMAZ gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “İstenilen ölçülerde alüminyum kompozit panel üretebiliyor, müşterilerimize çok çeşitli renk ve desen seçenekleri sunabiliyoruz. Bu özelliğimiz; farklı, çarpıcı ve estetik değeri yüksek bir tasarım gerçekleştirmek isteyen mimarların hayal güçlerinin önündeki sınırları kaldırıyor” dedi.

yeditepe universitesi logoAntimikrobiyal ve Antiviral Formülasyonların Geliştirilmesi ve Yapı Malzemelerinin Üretiminde Kullanılması

Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölüm Kurucusu aynı zamanda Bölüm Başkanı Fikrettin ŞAHİN ‘Kontrol Edilebilir Antimikrobiyal ve Antiviral Formülasyonların Geliştirilmesi ve Yapı Malzemelerinin Üretiminde Kullanılması’ konulu teknolojik çalışma hakkında röportaj sorularımızı yanıtlayarak; hedefinin tüm canlı gruplarının hayatında olası kontaminasyon risklerinin tamamen devre dışı bırakabilecek teknolojileri geliştirmek olduğunu sözlerine ekledi.

amanos logoAmanos Group, BAU 2017 Fuarı’ndan Memnun Döndü

Amanos Group Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kerem YILMAZ ile gayet başarılı geçen Almanya BAU 2017 Fuarı sonrası gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Avrupa dâhil olmak üzere yurt içi ve yurt dışında düzenlenen fuarlara katılarak satışlarımızı artırıcı pazarlama faaliyetlerimiz devam etmektedir. İran, Almanya, Azerbaycan ve Ukrayna’daki ofislerimiz ile buradaki faaliyetlerimiz yakından izlenmektedir” dedi.

alfa metal logo“Kriz Dönemlerinde Firmalar Dinamik Yapılarıyla Güçlü Kalabilir’’

“Kriz dönemlerinde firmalar dinamik yapılarıyla güçlü kalabilir’’ diyen Alfa Metal Yönetim Kurulu Başkanı Ali BAKANER; Kriz dönemlerinde bir çıkış noktası bulabilmek için yeni pazarların, yeni iş ortaklarının araştırılması gerektiğine dikkat çekti. Bununla birlikte tüm sektörlerin kendi içinde dayanışmasını artırmasına vurgu yaptı.

Powered by OrdaSoft!