cuhadaroglu yeni logoTecrübenin Adresi Çuhadaroğlu Şirketler Grubu
Çuhadaroğlu Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Metin YILMAZ ile firmalarının yapılanmaları ve faaliyetleri, ürün grupları, bayilik sistemleri, ihracat oranları, fuar organizasyonları, TALSAD dernek çalışmaları hakkında konuştuk. 
 

inox aluminyumİnox ile Alüminyumda Estetik, Kalitede Öncelik
İnox Alüminyum, Giyotin Sistemleri, Pergole Tente Firması Yönetim Kurulu Başkanı Fikret YILMAZ ile 4-7 Mart tarihinde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı ile ilgili bir röportaj gerçekleştirdik.

 

panda aluminyum logoHedefimiz Sektörün 360 Derece Alüminyum Tedarikçisi Olmak
“Panda Alüminyum Firması, külçe alüminyumu eritip haddeleyerek ihracata yönelik üretim yapmak amacıyla Seherli Grup bünyesinde 2006 yılında kuruldu. Firmamız başta ambalaj olmak üzere, dayanıklı tüketim malzemeleri, otomotiv, soğutma sistemleri gibi sektörler için ürün tedarik ediyor” diyen Panda Alüminyum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin ŞEHERLİ ile bir röportaj gerçekleştirdik.

ABG Group Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

ABG Group Yönetim Kurulu Başkanı,  Ahmet Burak GÖÇÜMLÜ ile yaptığımız röportajda katıldıkları İstanbul Avrasya Pencere Fuarı’nı değerlendirip fuarda sergiledikleri ürünler, yenilikler ve gerçekleştirdikleri etkinlikler hakkında konuştuk.

 

akyuzlerAkyüzler Alüminyum Yeni Pazarlar Keşfetmeye Devam Edecek
Kendileri açısından verimli bir fuar organizasyonu geçirdiklerini belirten Akyüzler Alüminyum İhracat ve Satış Müdürü Barış AKYÜZ ile firmaları, fuar organizasyonları, fuarda sergiledikleri ürünler hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

yesilovaAlüminyum ile Yaratılan Endüstriyel Çözümlerde 45 Yıllık Tecrübe

Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan YEŞİLOVA ile firmalarının yapılanmaları, faaliyetleri, ihracat oranları, 2020 yılı hedef ve beklentileri ve TALSAD çalışmaları hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

illbruck ile Kapı & Pencere Cephe Sızdırmazlık Sektörüne Bakış

Pencere, cephe, iç mekan ve dış mekanda her türlü ihtiyaca göre çözümler sunabilen illbruck Kapı, Pencere, Cephe Grubu Satış Müdürü Uğur ALTUNTOPU ile Avrasya Pencere Fuarı’nın ilk gününde bir röportaj gerçekleştirdik ve fuara yönelik ve 2020 yılına dair görüş ve temennilerini dinledik.

 

Tremco Strüktürel Cephe ve Çiftcam Sızdırmazlık Sistemleri ile Sektöre Bakış

Tremco Türkiye Satış Müdürü Ersin TEZCAN ile yaptığımız röportajda ülke gündeminden, 2020 yılı hedeflerinden, 2019 yılı hakkındaki görüşlerinden ve Avrasya Pencere Fuarı değerlendirmelerinden bahsettik. 

ASAŞ Sektörde 30. Yılını Kutluyor

TALSAD’ın yeni yönetim kurulunda yer alan ASAŞ Genel Müdürü Derya HATİPOĞLU ile firmalarının yapılanmaları, faaliyetleri, ürün gamları, ihracat oranları, bayilik sistemleri ve TALSAD çalışmaları hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

adana camCamdaki Çözüm Ortağınız; Adana Cam

Adana Cam Genel Müdürü M.Arif SALT ile kalite politikaları, 2020 yılı hedef ve beklentileri hakkında röportaj gerçekleştirdik.

saltcam logoCam’da 100 Yılık Tecrübe: Salt Cam

Salt Cam Şirket Müdürü Mustafa SUNAY ile üretimini gerçekleştirdikleri ısıcam alüminyum profillerinin ürün özellikleri ve belgelendirme süreci hakkında konuştuk.

 

 

GALSİAD, Alüminyumun Geleceğini Değiştiriyor

GALSİAD (Girişimci Alüminyum Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Celalettin KIRBOZ ile GALSİAD’ı, alüminyum sektörünün dünü, bugünü, geleceği, ALUTEAM çalışmalarını ve alüminyuma dair her şeyi konuştuk.

karakalemCephe Danışmanlığının Öncü Firması; Karakalem Cephe Danışmanlık

Karakalem Cephe Danışmanlık Firmasının Kurucusu Nevin GÜNEY TOK ile Cephe Akademi’den, GÜNEY’in akademik geçmişinden ve sektör için eğitim kanalının ne kadar gerekli olduğundan bahsettiğimiz bir söyleşi gerçekleştirdik.

kayra metal logoKayra Metal Yönetim Kurulu Başkanı Kerem YILMAZ, PÜKAB’ın Yeni Başkanı Oldu

“Temsil edilemeyen tüm sektör paydaşlarını temsil edilebilir hale getirmek bizim başlıca amacımızdır” diyen, PÜKAB Başkanlığına seçilen Kayra Metal Yönetim Kurulu Başkanı Kerem YILMAZ ile bir röportaj gerçekleştirdik.

asaspenAsaşpen’den Her Türlü Mimari Yapıya Uygun Pencere

PÜKAB Yönetim Kuruluna seçilen, Asaşpen PVC ve Panjur Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay MUTLU’ya sektör, ihracat başarıları ve ihracatta atacakları yeni adımlar hakkında röportaj sorularımızı yönelttik.

 

master italyHer Türlü Aksesuar İhtiyacınız Master Italy’de

“Şu anda hepimizin bildiği üzere zaman ve stok en önemli maliyet unsurlarından bir tanesini oluşturuyor. Otomasyon sistemimiz sayesinde müşteri taleplerine oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabiliyoruz” diyen Master Italy Türkiye Müdürü İbrahim AYGÜN ile bir röportaj gerçekleştirdik.

arkimetArkimet ile Kaliteye Odaklanın

“Firmamız Türkiye, Katar ve Karadağ’da bulunan 3 ofisi ile hizmet vermekte olup, geniş bir ülke yelpazesine hitap etmektedir.” diyen Arkimet Mimari Çözümler Yetkilisi Fuat ERKMEN’e röportaj sorularımızı yönelttik.

sinus elektronik Sinus Elektronik’ten Akıllı Ev Sistemleri

2020 yılında akıllı ev teknolojilerine adım atarak bu alanda da büyüme ve marka bilinirlik çalışmalarına hız vereceklerini belirten Sinus Elektronik Dış Ticaret Müdürü Aykut AYAN ile bir röportaj gerçekleştirdik.

 

eyyupoglu aluminyumSektörün Öncü Firmalarından; Eyyüpoğlu Alüminyum

Alüminyum korkuluk sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Eyyüpoğlu Firma Yetkilisi Kemal PİROĞLU ile firmalarının yapılanmaları, faaliyetleri, ürün grupları ve yeni projeleri Aden Sistem hakkında konuştuk.

a2 aksesuarA2 Aksesuar Yeni Ürünleriyle Avrasya Pencere Fuarı’nda

A2 Aksesuar Firma Yetkilisi Ömer Mete ALLİ ile 2019 yılının etkilerinden, 2020 yılına dair görüşlerinden, ihracattan ve PÜKAB yönetim kurulu üyeliğinden bahsettik.

 

resman“Daha İyi Hizmet Sunabilmek İçin Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz”

Resman Yönetim Kurulu Üyesi Resul TÜFEKÇİ ile firmalarının yapılanmaları, faaliyetleri, sektöre sundukları ürün grupları, ihracat oranları, 2020 yılı hedef ve beklentileri ve PÜKAB dernek çalışmalarından bahsettik.

hoppeHOPPE Türkiye Satış Sorumlusu İlker TEOMAN Gündemi Değerlendirdi

Türkiye’de üretilen malzemenin Kalite standartlarının arttırılması ve bunun istikrarlı bir şekilde sürdürülmesinin yanında sektörel bir politika oluşturulması hem milli markaların oluşmasını sağlayacak hem de ülkemizi daha ileriye götürecektir.” diyen HOPPE Türkiye Satış Müdürü İlker TEOMAN ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

Kaliteli Çözümlerin Adresi ACP Yapı

“Yönetilmesi zor bir ürün portföyüne sahibiz. Çalışma prensibi olarak müşterilerimize hizmet vereceğimiz ürünler ve çözüm ortaklarımızın bizimle aynı düşünceleri paylaşmasına çok önem veriyoruz.” diyen ACP Yapı Şirketi Müdürü Erhan KARABAĞ’a röportaj sorularımızı yönelttik.

ersoy cakir mimarlikErsoy Çakır Mimarlık Ltd. Şti. Geleceğe Umutla Bakıyor

“Müşterimize değer katmak ‘’amacımız’, dünya standartlarına uygun, rekabetçi iş/ürün tasarımı en büyük ‘’dedefimiz’, cephe kabuğunun mimari ile kusursuz bileşimi ‘’hayalimiz’’dir” diyen Ersoy Çakır Mimarlık Ltd. Şti. CEO’su Ersoy ÇAKIR İle röportaj gerçekleştirdik.

 

abg groupABG Group, Sektörde Çıtayı Yükseltiyor

ARATECH marka alüminyum ısıcam profilleriyle sektörde önemli bir yer edinen ABG Group Yönetim Kurulu Başkanı,  Ahmet Burak Göçümlü, ABG Group’un yakın zamanda sektörel yazılımlar ve ısı yalıtımlı cam işleme makineleriyle de, sektöre çözümler üreteceğini belirtti. 

 

maer logoMaer, Geleceğe Emin Adımlarla İlerliyor

“Planlarımızı kısa vadeli değil, uzun vadeli yapmaya çalışıyor ve buna göre sağlam adımlar ile ilerliyoruz. Piyasanın güçlü oyuncularından biri olmak üzere yatırımlarımızı yapıyoruz” diyen Maer Firmasının Yetkilisi Erhan ÖZCAN’a röportaj sorularımızı yönelttik.

vehas“Her Zaman En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz”

Vehas Alüminyum Satış Müdürü Bekir Can AKYEL ile firmalarının yapılanmaları ve sektöre dair düşüncelerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

 

ekstekxpEkstek Aluminyum Profil Kalıp Tutkudan Doğan Teknoloji

Ekstek Aluminyum firmasının yetkilisi Celal KARACA ile firmalarının yapılanmaları, faaliyetleri, ürün grupları, katıldıkları ve katılacakları fuarlar, 2019 yılı değerlendirmesi, 2020 yılı hedef ve beklentileri hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

2m grup“Çözüme Açılan Pencere”niz 2M Grup

“Çözüme Açılan Pencere” sloganı ile yıllardır sektörü ile ilgili her türlü detay konusunda çözüm üretmeyi ilke edinen 2M Grup yetkilisi Murat SÜRÜCÜ ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

Saray Alüminyum 40 Yıldır Müşterilerinin Hizmetinde

Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin SARAYLI DİKİCİ’nin sektör ve Saray Grup açısından 2019 yılına dair görüş ve değerlendirmelerini aldık; DİKİCİ ile 2020 yılı hedef ve beklentilerini konuştuk.

Akpa Alüminyum’un Büyüme İvmesi 2020’de de Devam Edecek

Akpa Alüminyum 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek, Türkiye’nin ihracat ihtiyacının karşılanmasında önemli role sahiptir. Köklü altyapısını geleceğe taşıyacak şekilde yapılandıran Akpa Alüminyum Ar-Ge çalışmalarını hızlandırarak;  ekibi ile yeni ürünler geliştirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin en çok ihracat yapan ilk 1000 kuruluşu ve en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında yer alıyor.

alkop63aTürkiye’nin İlk ve Tek Alüminyum İhtisas Okulu ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açıldı

Alüminyum alanına yönelik Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas okulu olan ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettik. Lise Müdürü Mehmet GÖK’ten bu sene ilk öğrencilerini alan okul hakkında bilgiler aldık.

nur cepheNur Cephe Sistemleri Büyümeye Devam Ediyor

 Alcas Gruba ait Nur Cephe Sistemleri ortağı ve yönetim kurulu üyesi Sunay KARAOSMAN ile, firmaları, 2019 yılı değerlendirmesi, 2020 yılından beklentileri ve fuarlar hakkında bir röportaj gerçekleştirdik.

“Katma Değerli Alüminyum Üreten Bir Ülke Olmalıyız”

Alfa Metal Yönetim Kurulu Başkanı ve İTO 56. Demir Dışı Metaller Komite Başkanı Ali BAKANER’den alüminyumun ülkemiz açısından önemine, fuarların alüminyum sektörüne yansımalarına ve 2020 yılında sektörü nelerin beklediğine dair görüşlerini aldık.

“Bu Yılki Fuarda Katılımcılarımızı Farklı Ülkelerden Daha Çok Sayıda Nitelikli Ziyaretçi ile Buluşturacağız.”

“2019 yılında sektörle iş birliği içinde zorlu bir süreci hasarsız geçip sektörü canlandıran ve sektör paydaşlarına moral aşılayabilecek nitelikte bir fuar düzenlemeyi başardıktan sonra, 2020 yılında elde ettiğimiz başarının üzerine koymaya odaklanmış durumdayız.” Diyen Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fatih ÖZMERT sorularımızı yanıtladı.

lcf yapi teknolojileriGiyotin Cam Sektörünün Lider Tüp Motor Markası LCF Yapı Teknolojileri

Otomatik kapı sektöründe alanında müşterilerine hizmet veren LCF Firmasının yetkilisi Hüseyin KAYA ile katıldıkları R + T Fuarını ve“LCF Giyotin ve Pergola Motoru”nu konuştuk.

 

inox aluminyum“Türkiye’nin İstihdamına ve Ekonomimize Katkı Sağlamak İçin Çok Çalışacağız”

“İnox, kaliteden taviz vermeden profesyonel kadrosu ile yüksek standartlarda üretim yaparak ulusal ve uluslararası sektör temsilcileri içerisinde söz sahibi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir” diyen İnox Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Fikret YILMAZ ile bir röportaj gerçekleştirdik.

 

“Geleceği Tüketmeden Üretiyoruz”

“Assan Alüminyum olarak, “Geleceği Tüketmeden Üretiyoruz” mottosu ile iş süreçlerimizi planlıyoruz. Üretimimizi sürdürülebilir metotlarla gerçekleştirerek doğa için uzun dönemli pozitif değerler yaratıyoruz.

acp yapiACP Yapı ile Çözüme Kolay Ulaşın

“Gözünüz Arkada Kalmasın” sloganıyla yurtiçi ve yurtdışında uluslararası alanda söz sahibi bir firma olan ACP Yapı Elemanları ile yaptığımız röportajda Şirket Müdürü Erhan KARABAĞ sorularımızı cevapladı.

 

 akpa“Akpa Alüminyum Olarak Daima Bir Adım Öndeyiz”

Alüminyum ekstrüzyon öncü kuruluşlarından biri olan Akpa Alüminyum Satış Direktörü Turgut ÇALIŞKAN ile gerçekleştirdiğimiz röportajda Paris Batımat Fuarı, bayilikleri, ürünleri, marka yenilikleri, önümüzdeki yıl katılacakları fuarlardan ve 2020 yılı beklentilerinden bahsettik.