geviss bora logo

Tüketicinin Hayatını Kolaylaştırıyoruz
Bora Panjur Geviss Satış Koordinatörü Rahmetullah ZENGİN, firmaları ve çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

 

 

geviss bora 33a

Üretimini ve satışını yaptığınız ürünlerinizden bahseder misiniz ?
Bora Panjur marka ve patenti ile panjur aksesuarları serüvenimiz 1980 yılından günümüze gelen üretim geçmişi ve tecrübesi ile devam etmektedir. 2005 yılında Geviss marka patentini alarak, kapı ve pencere aksesuarları üretimi alanında yurt içi ve yurt dışındaki mevcut sektöre yeni bir bakış kazandırarak kendini kanıtlamış ve yerini almış bulunmaktadır.

Ürün gruplarınızın pazarlamasını ne şekilde yapıyorsunuz? Bayilik sisteminizden bahseder misiniz?
Kendini sürekli yenileyen ürün gamımızla, tüketicinin dikkatini çekmeyi başarıyoruz. Bayilik sistemimizdeki karşılıklı başarının getirmiş olduğu güvenli ticaretimizi, sorunsuz ve daimi şekilde tüketicilere hizmet olarak yansıtmaktayız.

Ürün satışında en önemli unsur satış sonrası hizmet. Bunun hakkında neler söylemek istersiniz ?
Kurulduğumuz günden bugüne, ilkelerimizin başında satış sonrası hizmet geliyor. Tüketicilerimiz ürünleri kullanırken, hayatlarını zorlaştırmayacak hatta oldukça kolaylaştırıcak ürünleri hizmete sunuyoruz.
Sektörümüzdeki firmaların sizleri tercih etmeleri, kendilerine ne tür artılar sağlayacaktır?
Ürün çeşitliliği, zamanında çözüm üreten yaklaşımlarımız müşterilerimizin tercih sebepleri arasında yer alıyor.

2015 yılı hedeflerinizden bahseder misiniz?
Mevcut müşterilerimize daha sağlıklı hizmet vermek, “kendimizi büyütürken, onları da bizim ile beraber büyütmek” hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Eklemek istediğiniz yada özellikle belirtmek istediğiniz bir konu var mı ?
Bizim sektörümüz ile ilgili, ‘Kapı Pencere Fuarı’ iki yılda bir yapılmalı diye düşünüyoruz.
Dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeye uzun soluklu yayın hayatında başarılar diliyor, sektörümüze ve markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

We make the live of our consumers easier
The sales coordinator of the company Bora Panjur Geviss, Mr. Rahmetullah ZENGİN provided information about their company and work. ZENGIN said: "We are successful in drawing the attention of our consumers by continuously renewing product ranges. We project the reliable trade achieved by the mutual success of our dealership system, as continuous service without any problems to our customers", and continued with the words: "The reason why companies in the sector do prefer us is our wide product range, timely solutionfocused approaches. These are features which are differentiating us from other companies of the sector."

geviss bora 33b

Powered by OrdaSoft!