kayrab logoKayra-B Cam Balkon, Figo Sistemle Otomasyon Pazarında Yoğun İlgi Görüyor

Kayra-b ortaklarından ve Figo Sistemi tasarlayıp sektöre kazandırılmasında yoğun emek harcayan Fikret YILMAZ gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “Figo Sistem gibi ürünleri hep dış pazardan beklerken bu tür ürünlerin iç pazarda daha iyi olduğunu görmek, piyasada kısa sürede talebinin artışı bu ürünün ne kadar doğru bir mamul olduğunu göstermektedir” dedi.

 

 

kayrab 1

Markanızın faaliyetleri ve öncelikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Kayra-b Cam Balkon İnşaat Alüminyum Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.; 15 yılı aşkın  süredir cam ve alüminyum bileşenleri ile kayar ve katlanır camlı sistemler üretmekte ve geliştirmektedir. Firmamızın öncelikleri; kaliteli hizmet ve günün şartlarına göre kendini yenileyen teknolojiye ayak uydurmaktır. Cam balkon ile başlayan yolculuğumuz Figo Sistem ile devam etmekte ve yeni ürünler için Ar-Ge çalışmaları devam ettirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı bayi ağını genişletmekte  ve bayilerimizi yeni ürün yelpazesi ile geliştirmeyi sürdürmekteyiz.

kayrab 2Tarafınızca tasarlanıp sektöre kazandırılan Figo Sistem’e dair neler söylemek istersiniz?

Piyasada ‘Giyotin’ diye adlandırılan elektrikli, uzaktan kumandalı hareketli camlı kapatma sistemlerinin farklı firmalar tarafından da üretilmektedir. Kayra-b’ın elektrikli katlanır küpeşte sistemi olan ‘Figo Sistem’ uzaktan kumanda uygulaması ile aşağı doğru açılan, yukarı doğru tam kapatma şeklinde çalışan alüminyum ve camın bileşimiyle sektörde ses getirmeye devam etmektedir. Figo Sistem’de metal aksamları paslanmaz çelik, alüminyum, temperli camlar, temperli lamine camlar ve desenli renkli camlar kullanılmaktadır.

Figo Sistem Almanya’da üretilen garantili Becker motorları ile kullanılmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda Becker motorlarının Figo Sisteme uygun olduğu gözlemlenmiştir. Figo Sistem şeffaf ve aydınlığı kapatmadan  ses, ısı, toz gibi dış etkenlerden koruma sağlayan konforu ve rahatlığı ile ustalara bu hususta uygulamada kolaylık sağlamaktadır.

Figo Sistem, montajlı ve demonte olarak tüm aksamları ile beraber istenilen miktarlarda, alüminyum aparatları adetli, Becker motorlu, kumandalı gibi aksesuarları dâhil olarak da satılmaktadır.

Sizce neden Figo Sistem tercih edilmeli?

Kayra-b olarak ürünlerimizi tasarlarken uygulamayı yapacak ustaların memnuniyeti kadar nihai tüketici olan müşterilerimizin de aynı şekilde kullanırken sorun yaşamamaları için çok titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Sektör ve tüketicilerin Figo Sisteme karşı hoşnutluğu bizi mutlu ettiği kadar, motive ettiği için çalışmalarımıza büyük bir şevkle devam etmekteyiz. Bu yüzden en iyi, en doğru ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz. İstiyoruz ki; en pahalı ürün defalarca arkasından gidilen, öyle ise doğru ürün, doğru işçilik mutlu patronlar için Figo Sistem tercihleri olmalı.

İmalatı kolay, montajı kolay müşteri memnuniyeti yüksek olan Figo Sistemi yakından incelemek isteyen değerli okurlarımız daha fazla beklemesin hemen şimdi Kayra-b’ı; www.kayraaluminyum.com web adresinden ziyaret etsin. Kayra-b olarak yeniliklerimizi görmek için bizi takip edin. Çalışmalarınızın güzel Türkiye’mize şeffaf ve aydınlık günler getirmesini dilerim. Sağlıklı ve hayırlı bol kazançlar dilerim.

Kayra-B     Glass     Balcony,  Is Attracting  A Lot of Attention in the Automation   Market With Figo System

Fikret YILMAZ, who is one of the partners of Kayra-b and who has put important efforts in designing Figo  System  and  introducing  it to the market, has said during the   interview   we   held   with him: “While  products like Figo System  are  expected  from  the foreign markets, seeing that these products are much better in the local market and that there is an increase in demand for the product in a short time at the market, proves to us how correct the product is”.

Powered by OrdaSoft!