mizan logo“Daima En İyi Olmak, Vazgeçilmez Hedefimizdir”

Mizan Dış Ticaret Kurucu Ortaklarından Halit SELİMOĞLU ve İlham DEMİRHAN gerçekleştirdiğimiz söyleşide sektör faaliyetlerini ve marka vizonunu değerlendirdi.

 

 

 

 

mizan 61a

Firmanız hakkında bilgi verir misiniz?

Mizan Dış Ticaret, 2012 yılında faaliyete başlamış olup, farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe  önderlik eden firmalarla yarışmaya devam etmektedir.

Firmanızın sektördeki hedef ve ilkelerine değinir misiniz?

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkelerimizdir.

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel gayemizdir.

Markanızın misyonu olan müşteri memnuniyeti ilkesine ve çevre koruma bilincine değinir misiniz?

Mizan Dış Ticaret olarak tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak öncelikli ilkelerimizi oluşturmaktadır.Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemiz olmakla birlikte, Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci çevremize yaymak asli görevimizi oluşturmaktadır.

Distribütörlüğünü yaptığınız markalar hangileridir?

Mizan Dış Ticaret olarak Alubond, Egeplast, Baymak, Saray Alüminyum, Venüs Tente, Çanakkale Seramik, Megamist, Elit Machine, KSB Pompa, Servo Metal’in distribütörlüğünü yapmaktayız.

Son  olarak  eklemek  istediğiniz  farklı  bir  detay  söz konusu mu?

ALU&Art ve Win&ART Proje Dergisi yönetim ve ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür eder, yayın hayatınızda başarılar temenni ederiz.

“Being the Best at All Times is Our Essential Target”

Founding  Partners  of Mizan Foreign Trade Co, Halit SELİMOĞLU and İlham DEMİRHAN evaluated  the sectoral  activities  and the brand  vision in the interview we held with them.

mizan 61b

Powered by OrdaSoft!