maer logoMaer Hırdavat Makine Büyümeye Devam Ediyor

Firmamızın çalışma prensipleri arasında başta doğru ve kaliteli ürünün hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması yer almaktadır. Maer Hırdavat Makine her zaman önce doğru ürün sonrasında hizmet odaklı çalışan bir işletmedir” diyen Maer Hırdavat Makine firma yetkilisi Erhan ÖZCAN ile söyleşi gerçekleştirdik.

 

maer 58b

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Maer Hırdavat Makine İnşaat ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak; piyasanın gereksinimlerine en doğru ve sağlıklı bilgi ile müşterilerine Alüminyum ve PVC profillerin işlendiği hırdavat sektöründe endüstriyel faaliyetlerde kullanılan makinaların ve bu makinalarda kullanılan tamamlayıcı aksesuarların yurtiçi ve yurtdışı (ihracat) tedarikçisi olarak hizmet vermekte olan bir firmayız.

Firmamızın çalışma prensipleri arasında başta doğru ve kaliteli ürünün hızlı şekilde müşteriye ulaştırılması yer almaktadır. Maer Hırdavat Makine her zaman önce doğru ürün sonrasında hizmet odaklı çalışan bir işletmedir.

Örnek olarak, Doğru testere kullanımını bilmeyen ve bu şekilde ciddi hatalar ile karşılaşan birçok müşterimize deneyimlerimizi paylaşarak doğru yönde doğru ürün kullanımına yardımcı oluyoruz.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Ürünlerimizi diğerlerinden ayıran en büyük özellikleri sektördeki deneyimlerimiz doğrultusunda bugüne kadar müşterilerimizden gelen tüm talepleri değerlendirerek gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak kalite ve doğru ürünleri tespit etmiş bulunmaktayız. Zaman içerisinde talepler doğrultusunda kendimizi de hızla geliştirerek çözüm odaklı çalışmayı kendimize prensip haline getirdik.

Katıldığınız İstanbul Avrasya Fuarı’nı değerlendirir misiniz?

2019 yılı istanbul Avrasya Fuarı yakın geçmiş diğer yıllara göre ziyaretçi sayısı çok fazla olan ve üiçinde bulunduğumuz durumlara paralel olarak yurtiçi ziyaretçisi de az olan bir fuardı. Genel anlamda değerlendirecek olursak fuarımız beklentilerimizin üstünde idi, özellikle yurtdışından gelen müşterilerimizin fuara ve firmamıza ilgisi fazlaydı. Bu da bizleri mutlu etti.

Fuarda sergileyeceğiniz ürünler ve yenilikleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Fuar da kendi markamız olan SCHWERT PVC aluminyum testereleri ve freze uçlarımız yanı sıra havalı el aletleri, manuel aluminyum panç makineler ve havalı – manuel PVC köşe temizleme makineleri, hava kompresörleri, PVC aluminyum işleme makinaları ve tüm ekipmanları atölyelerde ihtiyaç olan tüm ürün çeşitlerimiz ile fuarda yerimizi alacağız.

maer 58a

2018 yılını markanız ve sektörümüz açısından değerlendirir misiniz?

2018 yılını iki şekilde değerlendirmek gerekir. 1. dönemde markamız ve sektör açısından gayet olumlu ve verimli geçmiş olup, 2. dönemde ise ülkemizin içindeki ekonomik kriz ile birlikte mevcut durumumuzu korumak için tedbirler alarak yolumuza devam ettik. Yine de biz 2018 yılının sağlıklı bir şekilde kapatmış durumdayız.

2019 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

2019 yılı ve bundan sonraki yıllarda beklentimiz tabiki mevcut ekonomik ve ticari anlamda ülkemiz adına güzel ve verimli işler yapabilmek. Şirketimizi ve bilgilerimize yenilerini ekleyerek bütçemiz ve işlem hacmimize göre şirketimizi büyütmek ve daha çok iş istihdamı yaratabilmektir.

Maer Hırdavat Makine continues to grow

We have made an interview with Maer Hırdavat Makine’s authorized person Erhan ÖZCAN, who says: “Among the working principles of our company is to deliver the right and quality product to the customer in a fast way. Maer Hırdavat Makine is always a service that works with service oriented after the right product”

Powered by OrdaSoft!