albond logoPrestijli Projelerin Adresi Albond

“Albond dünyada dikkat çeken bilinen ve aranan bir marka oldu, bu bizim için gurur kaynağıdır” diyen Albond Yurtdışı Satış ve Pazarlama Müdürü Gülüm BİNDEBİR ve Commercial Director Mr. Guido Pedrınelli’ye röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

albond 61 1a

 

Katıldığınız Paris Batimat Fuarı’nı değerlendirir misiniz?

Açıkçası modern iletişim kanallarının hızla geliştiği ve yaygınlaştığı günümüzde ürünlerinizi her an sergileyebildiğiniz ve her gün yeni bir şeyler sunma imkanına sahip olduğunuz için fuarlara olan ilgi gün geçtikçe azalmaktadır. Potansiyel müşteriler ve firmalar daralan piyasalarda biraz daha konzervatif davranabiliyor. Bu nedenle de fuarlara olan ilgi her yıl giderek azalıyor. Daha önceki senelerde çok daha büyük olan fuarın bu sene alan olarak daha da küçüldüğü ve gelen ziyaretçi sayısındaki ciddi azalış gözden kaçmadı.

Fuarda sergilediğiniz ürünler ve yenilikleriniz hakkında bilgi verir misiniz? 

Her fuarda olduğu gibi yeni ürünlerimizi ziyaretçilerle paylaşmaya çalıştık. Albond biliyorsunuz sertifikasyon ve ürün testleri açısından ülkemizde en geniş kapsama sahip olan tek ürün ve tek markadır. Fransa ürün sertifikasyonumuz ve test raporlarımız tamamlandı ve onaylandı. Şu anda Fransa’da onaylı tek Türk markası olduğumuzu açıklıkla ifade edebiliriz. Bu nedenle fuar bizim açımızdan önemli idi ve bunu potansiyel müşterilerimizle paylaşma fırsatı bulduk.

2019 yılı içinde yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağladığınız fuarlar nelerdir?

Ürünümüz ve hedef pazarlarımız açısından odaklandığımız BAU, BATIMAT gibi birkaç fuara katıldık.

2020 yılı içinde yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağlayacağınız fuarlar nelerdir?

Aynı stratejimizi devam ettiriyoruz. İlgi duyduğumuz hedef pazarlardaki fuarlara katılmaya devam edeceğiz.

2019 yılını markanız ve sektörümüz açısından değerlendirir misiniz?

Sektörde çok iyi bilinen bir nokta Albond markasının konumu duruşu ve liderliğidir. Firma olarak bu konuda çok hassas ve dikkatliyiz. En son bildiğiniz gibi şirketimizin unvanını da ALBOND ALUMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak değiştirdik. Kalite ve yüksek performans adına yaptığımız tüm yatırımlar sayesinde, artık prestijli projelerde Albond markasını her geçen gün biraz daha fazla görmekteyiz. Albond dünyada dikkat çeken bilinen ve aranan bir marka oldu, bu bizim için gurur kaynağıdır.

2020 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

2020 yılında iç pazarda stabil bir seyir olacağını belki küçük bir büyüme olabileceğini öngörüyoruz. Özellikle ihracatta yakaladığımız ivmeyi koruyarak, yine prestijli projelerle marka bilinirliğimizi arttırarak yolumuza devam etmek istiyoruz.

 

Albond: The Address of Prestigious Projects

We asked our interview questions to Albond International Sales and Marketing Manager, Gülüm BİNDEBİR and Commercial Director Mr. Guido Pedrinelli, who stated as follows: “Albond has become a well-known and sought-after brand all around the world, which is a source of pride for us.”

 

albond 61 1b

Powered by OrdaSoft!