ASAŞ Avrasya Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden Tam Not Aldı

ASAŞ, bu yıl 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’na katıldı. ASAŞ, her yıl olduğu gibi bu yıl da yenilikçi ve modern tasarıma sahip standı ve inovatif ürünleriyle sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu.

 

 

 

 

 

asas 64a

Avrupa’nın en büyük ikinci kapı ve pencere fuarı olan Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı, bu yıl 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, geçen yıl olduğu gibi bu yılda fuardaki yerini aldı. Sektör profesyonellerini, modern ve yenilikçi yüzünü yansıtan iki katlı standında ağırlayan ASAŞ, alüminyum mimari sistemler, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur-kepenk sistemlerindeki en yeni ürünlerini sergiledi.

Yeni Alüminyum Sürme Sistemleri Beğeni Topladı

Alüminyum mimari sistemler ürün ailesinde yer alan REFL40 Katlanır Güneş Kırıcı Panel Sistem ve Giyotin Küpeşte Sistemi büyük beğeni topladı. Yansıtma etkisiyle üç boyutlu bir efekt oluşturan iç ve dış cephe kaplama ürünü Ombrae’nin iki ayrı deseni de katılımcıların ilgi odağı oldu. Yüksek performans değerlerine sahip sürme sistemi Powerfeel, manzaranın maksimum derecede görülmesine imkan veren sürme sistemi SkyFeel ve A1 yanmazlık sınıfına sahip panel cephe sistemi Sky Panel de en beğenilen ürünler arasında yer aldı.

İnova PVC Sürme Sistemi Tam Not Aldı

ASAŞ’ın yeni ürünlerinden biri olan ve yüksek performans sağlayan İnova PVC Yalıtımlı Sürme Sistemi de sektör profesyonellerinin dikkatini çekti. ASAŞ fuarda İnova 76mm pencere ve İnova orta contalı pencerenin yanı sıra hem PVC hem de alüminyum mimari sistemlere ait yeni ürünlerin kesitleri de sergiledi. Yeni ürün kesitlerini yakından inceleyen katılımcılar, ASAŞ yetkililerinden detaylı bilgi aldı. 

Yeni Monoblok Panjur Sistemi İlk Kez Fuarda Tanıtıldı

ASAŞ’ın fuarda görücüye çıkardığı yeni ürünlerden biri de Monoblok panjur sistemi oldu. Monoblok panjur, alttaki bir parçanın çıkarılmasıyla tamir/bakım yapma imkânı da sağlıyor. Sergilenen bir diğer ürün olan ve panjur aralıkları istenilen şekilde açılabildiği için ışığın ve havanın istenilen miktarda içeri girmesine izin veren Daylight panjur ve garaj kapısı da büyük beğeni topladı. 

ASAŞ Received Full Marks from Industry Professionals at Eurasia Window Fair  

ASAŞ participated in the Eurasia Door and Window Fair held at TÜYAP Istanbul Fair and Congress Center between 4-7 March this year. ASAS, as every year, has become the center of attention of industry professionals with its innovative and modern design stand and innovative products.

asas 64b

 

 

Powered by OrdaSoft!