IQ Alüminyum, Yenilikçi Ürünleriyle Ön Planda

Deceuninck kalitesi ve güvencesiyle öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, 4-7 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda  performans değeri yüksek ve yenilikçi ürünlerini tanıttı.

 

 

 

iq aluminium 64a

 

Müşteri memnuniyetindeki liderliği, fiyat performansı, ömür bileşimindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle sektörüne yön veren IQ Alüminyum Sistemleri, 4-7 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nda yenilikçi ve performans değeri yüksek sistemlerini tanıttı. Bu yıl 21’incisi düzenlenen ve bölgenin en önemli pencere fuarı olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı’nda 100’ün üzerinde ülkeden 70 binin üzerinde sektör profesyoneli ve ziyaretçi bir araya geldi. Uluslararası akreditasyon kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanan performans değerleri ile Renovatio Serisi, fuarda büyük ilgi gördü. 

“Mükemmel Seçim”

IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan NURHAN, Avrasya Pencere Fuarı’nda sergiledikleri ürünler hakkında, “IQ Alüminyum Sistemleri olarak, geniş açıklıklar için tasarlanmış sürme sistemlerimizle sektördeki farkımızı ortaya koyuyoruz. Her iklim koşuluyla uyumlu, pratik, dekoratif Vival serimiz ile alüminyum katlanır cam sistemlerinde fark yaratıyoruz. İnovatif ürünlerimizle yer aldığımız bu fuarda, sektör liderleriyle iş birliklerimizi güçlendirmekten , yeni ilişkiler kurmaktan memnunuz” diye konuştu.

IQ Aluminum Stands out with its Innovative Products

Coming to the forefront with the quality and assurance of Deceuninck, IQ Aluminum Systems introduced its high performance and innovative products at the Eurasia Window Fair held in TÜYAP Istanbul Fair Convention and Congress Center on 4-7 March 2020.

iq aluminium 64b

Powered by OrdaSoft!