akpa yeni logoAkpa Alüminyum Avrasya Pencere 2020 Fuarı’na Katıldı
Dünya’nın ve Türkiye’nin lider Alüminyum profil ve kompozit panel üreticisi olan Akpa Alüminyum, Avrasya Pencere 2020 Fuar’ında 3 yeni 2020 Akpa ürününü sergiledi. Köklü altyapısını geleceğe taşıyan, yenilikçi ve çözümcü ürünleriyle sektörde adından söz ettirmeyi başaran Akpa Alüminyum fuarda ilgi odağı oldu.

 

 

akpa 64aa

Açıklamalarda bulunan Akpa Alüminyum Satış Direktörü Turgut ÇALIŞKAN; Türkiye genelinde bayiler aracılığı ile geniş bir satış ağına sahip olduklarını belirtti.  5 kıtada 50’den fazla ülkeye de ihracat gerçekleştirdiklerini ifade eden ÇALIŞKAN, inşaat, mimari uygulamalar ve sanayi sektörüne hizmet verdiklerini dile getirdi.

ÇALIŞKAN; “Alüminyum Mimari Sistemler diye nitelendirdiğimiz kapı-pencere sistemleri, cephe sistemleri, katlanır kapı ve sürme sistemler, ofis bölme sistemleri, dış mekan çözümlerine ait sistemler olan  katlanabilir ısı camlı cam balkon sistemleri, giyotin sürme sistemler, panjur sistemleri  ve hafiflik, estetik görünüş, hızlı ve kolay montaj, yüksek ses ve ısı izolasyonu, çok çeşitli renk ve esnek proje uygulanabilirliği en belirgin özelliklerinden olan alüminyum kompozit panel üretimi ile faaliyet gösteriyoruz” dedi.

Sakarya Üretim Tesisinde; 42.000 ton/yıl kapasiteli, 6 adet ekstrüzyon pres, 30.000 ton/yıl kapasiteli eloksal tesis, 15.000 ton/yıl kapasiteli dikey toz boyama tesisleri, 1.500 ton/yıl kapasiteli ahşap transfer boya ünitesi, yıllık 4.500.000 m² kapasiteli alüminyum kompozit panel üretimi yaptıklarını ifade eden ÇALIŞKAN; Alüminyum ekstrüzyonda yüksek üretim kapasitesine sahip olduklarını belirtti.  ÇALIŞKAN; Alüminyum sektöründe ileri gelen üretici firmaların yer alacağı Aluminium Düsseldorf 2020 Fuarında yüksek üretim kapasitesine sahip,  üretici bir firma olarak bu yılda yer alacak olmaktan memnun olduklarını dile getirdi.

 

akpa 64b

“3 Yeni 2020 Akpa Ürünü”
Sistemlerinde uygulanabilir montaj kolaylığı, yalıtım değerleri ve pratik çözümlerin avantajları arasında yer aldığını ifade eden ÇALIŞKAN, Akpa Alüminyum olarak ürün gamına ekledikleri 3 yeni 2020 Akpa ürününün olduğunu ifade etti. Ve ekledi:

“Avrasya Pencere 2020 Fuar’ında 3 yeni 2020 Akpa ürünümüzü sergiledik. Fuarda sergilenen üç yeni üründen biri olan ICB40 Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sistemi yüksek ısı yalıtımıyla ön plana çıktı. Farklı açılarda uygulanabilir olması sayesinde çözümcü bir ürün olarak nitelendirebiliriz.

Diğer bir yeni ürün olan HVT67 Gizli Kanat Sistemimiz gizli menteşe uygulanabilme imkânı ile dikkat çekici bir ürün. Oldukça kolay uygulanabilir bir ürün olmasının yanı sıra estetik ve modern bir görüntü sağlıyor. 

Bir diğer ürün olan PS90 Cam Saçak ve Sundurma Sistemi, 90 kilogram’a kadar yük taşıma kapasitesine sahip olmasının yanı sıra uzun ömürlü sağlam bir ürün olarak tanımlayabiliriz. Yan yana kullanarak daha uzun sundurmalar elde edilebilen PS90 Cam Saçak ve Sundurma Sistemi, kolay uygulanabilir özelliği ile dikkat çekiyor.” 

“Müşteri Odaklı Ürün Geliştirme Konusunda Tecrübeliyiz”
Son olarak müşterilerin beklentilerini önemsediklerini ve iyi analiz ettiklerini dile getiren ÇALIŞKAN, müşteri odaklı ürün geliştirme konusunda tecrübe sahibi olduklarını belirtti.  Müşteri memnuniyeti noktasında da düzenli çalışmalar yaptıklarını, geri bildirimleri önemsediklerini, verdikleri hizmeti hep daha ileriye götürmeyi amaç edindiklerini ifade etti.

Akpa Aluminum Attended the Eurasia Window 2020 Fair 
Akpa Aluminum, the leading aluminum profile and composite panel manufacturer of the world and Turkey, exhibited 3 new 2020 Akpa products at the Eurasia Window 2020 Fair. Bringing its well-established infrastructure to the future, Akpa Aluminum, which has made a name for itself in the sector with its innovative and analytical products, became the center of attention at the fair.

akpa 64c

 

Powered by OrdaSoft!