aluform 1

Eskişehirspor’un Yeni Stadında Aluform Marka Taşyünü Flat Cephe Panelleri Tercih Edilmiştir

Eskişehirspor’un yeni yuvası olacak stadyum inşaatı tüm hızı ile devam ediyor. Stadyumun cephe panellerinde özel geçme sistemli Taşyünü cephe panellerimiz tercih edilmiştir. Eskişehirspor’un yeni futbol mabedi olacak stadyum inşaatı TOKİ tarafından Sazova bölgesinde tüm hızı ile devam etmektedir.

 

Yeni sezonda  açılışı planlanan ve bu doğrultuda çalışmalara hız verilen bu yeni stadyum 34.930 kişi kapasiteli olarak planlanmıştır. 86.783 m2  kullanım alanına sahip olacak stadyum inşaatı toplam 16 bloktan oluşmaktadır.

35.310 m2   alana kurulan stadyumda 533 basın mensubu, 1191 misafir seyirci kapasitesi mevcuttur. Ayrıca 1148 araçlık açık otopark, 502 araçlık kapalı otopark planlanmıştır.

Stadyumun bodrum katında antrenman salonu ve soyunma odaları yer alıyor. Basın ve protokol girişleri de yine bu kattan sağlanmaktadır. Zemin katta ise basın açıklama odaları, soyunma odaları ve masaj salonları bulunmaktadır. Birinci katta ise seyirciler için ayrılan fuaye alanları vardır.

Toplam 54 locanın yer aldığı ikinci katta ise iki restoran bulunuyor. Ayrıca yine seyirciler için ayrılmış fuaye alanları bu katlarda da mevcuttur.

Protokol salonları, basın çalışma alanlarının üçüncü katta olduğu bu modern stadın dördüncü ve beşinci katı basın çalışma alanları, kamera odaları ve TV-Radyo anlatım alanlarına ayrılmıştır.

Bunların dışında Eskişehirspor’un bu yeni stadında 294 kişilik büyük bir toplantı odası ve 2 katlı birde spor salonu düşünülmüştür.

Bu modern stadyumda engelli seyircilerimiz de unutulmamış, kendileri ve refakatçileri için de ayrıca 200 kişilik özel bir tribün oluşturulmuştur.

At the New Stadium of Eskişehirspor,  Rockwool  Facades with Aluform Brand Are Prefered

The construction of stadium which will be the new home of Eskişehirspor is  progressing  rapidly.  For the  facade  panels  of  the  stadium,  our rockwool facade panels with special insertion system are  prefered.

aluform 2

Powered by OrdaSoft!