usenmez tente logo

Park Forbes AVM Projesinde Üşenmez Tente İmzası

Üşenmez Tente Proje Yöneticisi Mimar Manolya YEŞİLTAŞ İskenderun Hilton Oteli kompleksi kapsamında gerçekleştirilen Park Forbes AVM projesinde farklı farklı firmalar ile aynı anda çalışma imkânı elde ettiklerini dikkatlere sundu.

 

usenmez 61a

Üşenmez Tente Proje Yöneticisi Mimar Manolya YEŞİLTAŞ, Park Forbes AVM projesine dair bilgiler vererek; “Günümüz koşullarında yaz-kış bölgesel olarak yaşadığımız sert hava şartlarından korunarak, dış mekânlarda vakit geçirmek isteyen cafe&restaurant kullanıcılarının sayısında her  geçen  gün artış görülmektedir. Bu bağlamda AVM yönetimiyle yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda zemin ve teras kat için estetik bir algı oluşturma istekleri göz önünde bulundurularak; oval eğimli, ön kolonları da kırma sistemde anlaştık. Zemin katta  oturma  alanı asimetrik özellikli çiçeklikle çevrelendiği için, her cepte farklı açılarda kırma kolon projelendirilmiştir. Böylece dışardan bakıldığında üçüncü boyutta çiçeklik hattı da anlamlandırılmıştır” dedi.

‘Üşenmez Tente’  signature at Park Forbes Shopping Mall Project

Üşenmez Tente Project Manager and Architect Manolya YEŞİLTAŞ stat- ed that during the Park Forbes Shopping Mall Project which is realised within the scope of İskenderun Hilton Hotel, they have found the op- portunity to work with different companies.

usenmez 61b

Powered by OrdaSoft!