on1 logo“Türkiye’nin Bir Numarası, Dünyanın En Bilinir Markası”

2016 yılının başında otomatik kapı ve geçiş sistemleri sektörüne etkili bir giriş yapan On1 Otomatik  Kapı Sistemleri hedef ve yatırımlarıyla ses getirecek çalışmalara imza atıyor.

 

 

 

on1 43a

Otomatik kayar kapılar, teleskopik kayar kapılar, otomatik döner kapılar, dairesel ve eğrisel döner kapılar, manuel sürme kapılar, otomatik bariyer ve turnike sistemleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan On1 Otomatik Kapı Sistemleri farkını mimari detaylar ve esnek kullanım olanaklarıyla ortaya koyuyor. Alüminyum yapı sektörünün tecrübeli ismi Şevket ŞİMŞEK tarafından kurulan On1 Otomatik Kapı Sistemlerinin sloganı ise “Her Zaman Açık, Her Zaman Bir Numara”.

On1 Otomatik Kapı Sistemleri verdiği tüm hizmetlerde kusursuzluk ilkesiyle hareket etmektedir. Kaliteden asla ödün vermeyerek, % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. On1 Otomatik Kapı Sistemleri dairesel, eğrisel ve döner kapı olarak % 100 Türk Malı güvencesiyle üretilip, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektöre ve pazara sunulmuştur.

On1 Otomatik Kapı Sistemleri Kullanım Avantajları

• Otomatik kapı geçiş kolaylığı sağlar,

• Otomatik kapı zaman tasarrufu sağlar,

• Otomatik kapı aynı zamanda güvenliğinizi artırır.

Geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’de “Bir numara, dünyada en bilinir” marka olmayı hedefleyen On1 Otomatik Kapı Sistemleri yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor.

“Number  One in Turkey, The Most Wellknown  Brand of the World”

On1 Automatic Door Systems Co, which has made an effective entry to the automatic door and passage systems sector in 2016, has realised works that will be recognised as relating with their targets and invest ments.

on1 43b

Powered by OrdaSoft!