aldom logo

Aldom Mimari Sistemler, Sapa Group Çatısı Altında Yeniden Türkiye’de

İtalya pazarının lider alüminyum yapı sistemi olan Aldom mimari sistemler, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Marmara Bölgesi lansmanı ile Sapa Group çatısı altında yeniden Türkiye’de.

 

 

aldom 01

Alüminyum yapı sektörünün önde gelen üreticileri ve karar vericilerinin katıldığı lansman, Sapa Building Systems Asya, Amerika, Afrika Başkan Yardımcısı Lionel JOURNE ve Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Genel Müdürü Çağdaş TAYLAN’ın da soruları yanıtladığı panel ile başladı. Lansmanda Aldom mimari sistem ürünlerinin özelliklerinin yakından incelenebilmesi için örnekler sergilendi ve teknik özellikler ile ilgili bir de sunum yapıldı.

Lansmanda Sapa Building Systems’in 4  ana markasından birisi olan Aldom’un, İtalya Milano’da 1973 yılında kurulduğu, 2013 yılında dünyanın en büyük ekstrüzyon firması olan Sapa Group çatısı altına girdiği ve Aldom’un tüm tasarımlarının, aksesuar üretiminin tamamının ve profil üretiminin büyük kısmının İtalya’da yapıldığı belirtildi.

Aldom, Türkiye’de, ithal malzemeden beklenen kaliteyi standart olarak ürünler de sunmak vizyonu ile yola çıkmıştır. Ürün yapısı ile bu kaliteyi, yüksek maliyetlere katlanmak zorunda bırakmadan sağlayabilmeyi hedeflemektedir. Müşterilerine daha yakın olmak ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, hizmetlerini direkt değil bölgesel distribütörler  vasıtasıyla verecek olan Aldom markası, böylelikle daha müşteri odaklı, yalın ve hızlı olacak ve geniş müşteri ağına hizmet verebilecektir.

Aldom Architectural Systems is in Turkey again under Sapa Group Brand

Aldom architectural systems which is the leading aluminium construction systems company in Italian market, is in Turkey again under Sapa Group brand after its launching in Marmara Region in the previous days.

aldom 02

Powered by OrdaSoft!