Alüminyum Billet İhracatıyla  Öne Çıkan Alfa Metal, İDDMİB Tarafından Ödüllendirildi

Alfa Metal, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından Raffles Otel’de bu yıl 7’ncisi düzenlenen  “İhracatın  Metalik Yıldızları” ödül töreninde “Alüminyum Billet İhracatı” ödülüne layık görüldü.

 

 

İstanbul Demir ve Demir Dıșı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen “İhracatın Metalik Yıldızları” 21 ayrı kategoride 71 ihracatçıya ödüllerini verdi. Raffles Otel’de düzenlenen törende duyurulan ödüller, ülkemizdeki ihracatçı kurulușların bașarılarına da dikkatleri yöneltti. Birçok dalda verilen ödüller özellikle alüminyum sektörünün  yıldızlarına da bütün dikkatlerin yönelmesine yol açtı.

Alüminyum döküm sektörünün duayeni Alfa Metal, yılların birikimi ve deneyiminden süzülen kaliteli üretim ve profesyonel iș anlayıșını İDDMİB’in “Alüminyum Billet İhracatı” ödülüyle taçlandırdı. Ödül, tören sırasında firma yetkilisi Ömer Faruk BAKANER’e takdim edildi. Sektörün köklü firmalarından olan Alfa Metal, kurumsallığı, profesyonellikten taviz vermeyen disiplinli çalıșması ve dünya markası olma yolunda kararlı adımlarıyla öne çıkmaktadır. Müșterilerine en kaliteli ürünleri sunmak adına dünyanın en modern döküm sistemi olan Amerikan “Wagstaff AirSlip Hot Top Billet Casting System”i ile 5.000 ton/ay olan kapasitesini 10.000 ton/ay’a yükseltmiștir. Güçlü organizasyon becerisini kalifiye ve profesyonel elemanlarla birleștiren firma, yaptığı yatırımlarla ülkemizin ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır. İDDMİB’in “Alüminyum Billet İhracatı” ödülüyle bașarılarının meyvelerini alan Alfa Metal, güçlü gelecek vizyonu ve kararlı adımlarıyla sektörün lider firmalarından biri olduğunu bir kez daha gösterdi.

Alfa Metal, which stands out with the export of aluminum billet, Rewarded by İDDMİB

Alfa Metal was awarded the “Aluminum Billet Exporter” award at the “Metallic Stars of Exports” award ceremony held this year at the Raffles Hotel by the Union of Iron and Non-ferrous Metals Exporters of Istanbul (İDDMİB).

alfa metal 46a

Powered by OrdaSoft!