saray aluminyum logo52 Milyon Dolar İhracat, Saray Alüminyum’a Ödül Getirdi

1980 yılından bugüne inşaat sektörüne hizmet veren ve geliştirdiği yenilikçi iç ve dış cephe sistemleri ile sektörün önde gelen kuruluşlarından olan Saray Alüminyum, 2016 yılı ihracat performansı ile İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından ödüle layık görüldü.

saray 46a

Türkiye’nin en fazla ihracat gerçekleștiren șirketleri arasında yer alan Saray Alüminyum, İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde, 52 milyon dolar ihracat performansıyla, “Alüminyum İnșaat Aksamı” kategorisindeki ödülün sahibi oldu. Bu yıl Raffles İstanbul Otel’de düzenlenen törende, Saray Mimari Sistemler İdari Müdürü Aret MARANCİOĞLU, șirketi adına ödülü aldı.

Sektöründe üst üste ihracat birincilikleri olan Saray Alüminyum, üretiminin yaklașık yüzde 50‘sini ihraç ediyor. Saray Alüminyum kompozit panelleri ve mimari sistemleri, İspanya’dan Güney Afrika’ya, toplam 55 ülkeye ihraç ediliyor.

Saray Alüminyum Awarded 

Saray Alüminyum, which is one of the leading companies in the industry with its innovative interior and exterior façade systems, which has been serving to the construction sector since 1980, has been deservedly deserved by the Istanbul Iron and Nonferrous Metals Exporters Association with its export performance in 2016.

saray 46b

Powered by OrdaSoft!