sistem aluminyum logoSistem Alüminyum, Fuara Damgasını Vurdu

8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşen 18. Avrasya Pencere Fuarı, katılımcı firmalar açısından geçtiğimiz yıla göre çok daha hareketli ve verimli geçti. Alüminyum özel salonunda bulunan Sistem Alüminyum, en fazla ziyaretçi ağırlayan stantlardan birine sahipti.

Ziyaretçi Akınına Uğradı

İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 18. Avrasya Pencere Fuarı, sektörün en önemli buluşmalarından biri olarak biliniyor. Kapı, Pencere ve Alüminyum Özel bölümlerine sahip olan fuar, bu yıl yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı.

sistem aluminyum

Alüminyum özel bölümünde 14. Salonda yerini alan Sistem Alüminyum, sergilediği kompozit panel ürünleri ile dikkat çekti. Bu yılki fuar standında, alüminyum kompozit panel renk ve dokularına geniș yer ayıran firma, bu seçimi ile ziyaretçilerin dikkatini çekmeyi bașardı.

Erdoğan YILMAZ: “Kompozit Panel Ürünlerimiz İle Ön Plana Çıktık”

Bu yıl düzenlenen  fuarın firmaları adına oldukça keyifli geçtiğini belirten Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satıș Müdürü Erdoğan YILMAZ; “Fuarda alüminyum kompozit panel renk ve desen çeșitlerimizi standımızda sergileyerek, ziyaretçilerimize bu alandaki ürün çeșitliliğimizi anlatmaya çalıștık. Bu fuar için mottomuzu “șehri renklendir” olarak belirledik ve standımızda dev bir duvar kartelası sergiledik. Gelen yorumlar ise oldukça pozitif ve motive ediciydi. Șimdi ise, sektörün bir diğer önemli bulușması olan 40. Yapı Fuarı için çalıșmalarımızı sürdürüyoruz”  dedi.

Pencere Fuarı’nda Kadınlar Günü Kutlaması

18. Avrasya Pencere Fuarı’nda Sistem Alüminyum, fuarın ilk gününe denk gelen Kadınlar Günü’nü hoș bir sürpriz ile kutladı.

Fuarın ilk gününün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle Sistem Alüminyum, kadın ziyaretçilerin Kadınlar Günü’nü kutlamayı unutmadı. 14. Salon, 1405 B nolu stantta bulunan firma, üzerinde bir kutlama notu ile tüm kadınlara çikolata ikram etti. Bu hoș sürprize kadın ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdiler ve Sistem Alüminyum’a yapılan bu organizasyon ile ilgili memnuniyetlerini ilettiler.

sistem aluminyum 2      sistem aluminyum 2b

Sistem Alüminyum, Left Their Mark at the Fair

18th Eurasia Windows Fair, that was organized between 8th and 11th of March, 2017 was more efficient and lively when compared with the previous year as regards to the participating companies. Sistem Alüminyum which was at aluminium private hall, had one of the stands that hosted most number of visitors.

Powered by OrdaSoft!