amanos logoCWA50 EP ve CWA50 HV Serileri İle Cephede Estetik Açılır Kanat Uygulamaları

Amanos Mimari Yapı Sistemleri içe açılımın estetik, rahatlık ve güvenliğini CWA50 EP ve CWA50 HV serileri ile cephelerinizdeki görüntüyü bozmadan yaşam alanlarınıza getiriyor. Amanos Mimari Sistemeler Ar-Ge departmanı bünyesinde geliştirilen CWA50 EP ve CWA50 HV sistemleri ile cephe uygulamalarında dışarıdan hiçbir görüntü farklılığı yaratmadan içe açılır kanat uygulamalarına olanak sağlıyor.

 

 

Doğal ışık ve havalandırmayı cephe sistemleri ile mümkün kılmayı hedefleyen Amanos Mimari Sistemler, cephenin estetiğini ve içe açılımın rahatlığını bir araya getirerek kullanıcıların vazgeçemeyeceği bir sistem ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

CWA50 EP sistemi bünyesinde bulunan kesintisiz fitiller sayesinde sistem performansını üst seviyeye ulaştırır, minimum alüminyum kullanımı sayesinde ekonomik ve üstün performanslı cephe uygulamalarına imkân sağlar. Fitil yoluyla oluşturulan kondens kanalı en zorlu iklim koşullarında bile üstün performans sağlarken, sistemde bulunan izalatörler ısı yalıtım performansını maksimum seviyeye çıkartır.

Silikon sistemin yanında kapaklı ve yarı kapaklı alternatifleri de bulunan CWA50 HV sistemi ile gizli kanatlara gizli menteşe uygulamasına da imkân sağlayarak size içe açılımın konfor ve estetiğini yaşamak kalıyor.

İçe açılımda kullanılan çift açılım alternatifi sayesinde sistem kullanıcılara konfor ve estetiğin yanı sıra güvenlik imkânını da sunuyor.

With CWA50 EP and CWA50 HV Series, Aesthetic Opening Wing Applications on the Facade

Amanos Architectural Building Systems brings you the aesthetics, comfort and safety of opening your living spaces without distorting the view on your facades with CWA50 EP and CWA50 HV series.

amanos 46a

Powered by OrdaSoft!