teknik aluminyum

İhracatın Metalik Yıldızı Bu Yıl da Teknik Alüminyum

2016 yılında 25 ülkeye 71.5 milyon dolarlık Alüminyum & Sac Levha ve Folyo ihracatı gerçekleştiren Teknik Alüminyum’a, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından İhracat Başarı Ödülü verildi.

 

teknik aluminyum 46a

Türkiye’nin ilk yassı ürün üreticisi ve kendi alanının en ileri teknoloji platformuyla sürekli döküm öncüsü Teknik Alüminyum, 2016 yılında gerçekleştirdiği yaklaşık 71,5 milyon dolarlık ihracatla, kendi alanının ihracat lideri oldu.

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından, 2016 yılının başarılı ihracatçılarını ödüllendirmek amacıyla Raffles İstanbul Otel’de gerçekleştirilen 7. İDDMİB İhracat Başarı Ödülleri Töreni’nde, Teknik Alüminyum, Alüminyum & Sac Levha ve Folyo ihracatında ihracat ödülü ile onurlandırıldı.

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih METİN’in katılımıyla gerçekleştirilen gecede, ihracat başarı ödülünü Teknik Alüminyum adına Satış ve Pazarlama Direktörü Mert DEMİRCİ, İDDMİB Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan MERTÖZ ve İDDMİB Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül ÇAPAN’ın elinden aldı.

2016 yılında, 25 farklı ülkeye toplam 71,5 milyon dolar ihracat gerçekleştirdiklerini söyleyen DEMİRCİ, “Çalışanlarımızın bilgi ve becerisi, bizi rekabette farklılaştıran kurum kültürümüz ve Türkiye’de öncü yassı alüminyum sektöründeki tecrübemizle, ülkemizde olduğu gibi geniş bir coğrafyaya yayılan ihracat pazarlarımızda müşterilerimizin rekabet gücüne katkı sağlıyoruz. Ar-Ge, ürün geliştirme, ölçümleme, test / analiz yetkinliklerimiz, dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz, tavizsiz kalite ve üst düzey hizmet anlayışımızla, ülkemiz ihracatına katkı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Teknik Alüminyum, 2016 yılında İsviçre, İtalya, Almanya, Polonya, İspanya, Rusya, Fransa, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Belçika, Portekiz, Avusturya, Hollanda, Danimarka, Bulgaristan, Belarus, İsrail, Yunanistan, Slovenya, Bosna Hersek ve Macaristan olmak üzere 25 ülkeye ihracat gerçekleştirdi.

Metallic Star of Exports Teknik Alüminyum

This Year In 2016, the Export Alliance Award was given to Teknik Alüminyum, which exports Aluminum & Sheet Metal and Foil for 25 countries with USD 71.5 million, by Istanbul Iron and Non-Ferrous Metals Exporters Association (İDDMİB).

Powered by OrdaSoft!