asas logoASAȘ, 23 Nisanı Çocuklarla Birlikte Kutladı

“Kalpler Hep Çocuk Kalmalı” sloganı ile yola çıkan ASAŞ, Sakarya Dostluk Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocuklar için Serdivan AVM’nin eğlence merkezini kapatarak Atatürk’ün onlara hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte kutladı.

Ülkemizin önemli sanayi devlerinden biri olan ASAȘ, ticari faaliyetleri dıșında sosyal sorumluluk projelerine de  önem veriyor, böylelikle hem ülke ekonomisinin hem de toplumun gelișimine  katkıda bulunmayı  amaçlıyor. Sosyal sorumluluk projelerini sürdürülebilir kılmak için  firma içinde bu projelerin yürütülmesinden sorumlu gönüllü bir ekip de kurulmuș. ASAȘ’ta Hayat ekibi firma içinde ve firma dıșında birçok sosyal faaliyetin organize edilmesinde de öncü bir görev üstleniyor. Geçtiğimiz yıllarda Mehmet Soykan Anaokulu akıl oyunlarına destek, huzur evinde iftar yemeği ve kan bağıșı gibi etkinliklere imza atan ASAȘ, çocuklara verilen değerin mutlu bir geleceğin temelini olușturduğu inancından hareketle bu defa Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocukların sosyal gelișimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla çocuk bayramında onlarla birlikte eğlenceli bir gün geçirdi.

Sakarya Dostluk Çocuk Esirgeme Kurumuna sabah saatlerinde sürpriz bir ziyaret gerçekleștiren ASAȘ çalıșanları,  önce çocuklarla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bilgilendirici bir video izledi. Ardından çocuklar için kapattıkları Serdivan AVM eğlence merkezine giderek eğlenceli oyunlar ve bowling oynayarak hep beraber bayramın tadını çıkardılar. Bu unutulmaz günün sonunda eğlenceye bir yemek molası verdikten sonra, çocuklar kalplerindeki mutlulukla yurtlarına geri bırakıldı.

ASAȘ Celebrates  with  Children  on April 23

ASAȘ celebrated  the April 23rd  National Sovereignty and Children’s Day with children by closing the entertainment center of Serdivan Shopping Center for children in the Sakarya Friendship and Child Protection Agency, with the motto “Hearts always remain children”.

asas 23 nisan 46a

Powered by OrdaSoft!