obal aluminyum logoObal Alüminyum; Üretim ve Yatırım Faaliyetlerinin  Haricinde Fuar Katılımlarıyla Marka Bilinirliğine İmza Atıyor

Obal Alüminyum; 8 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde bulunan Alüminyum Profil, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel Bölümü’nde yer alarak yerli ve yabancı sektör temsilcilerini ağırladı.

obal aluminyum 46

Obal Alüminyum Fabrika Müdürü Ayhan ATALAY Avrasya Pencere Fuarı’nda markalarının gelecekteki vizyonuna dair bilgi verirken; “En büyük vizyonumuz; ekolojik, tam entegre, teknolojik alt yapısını sürekli güncel tutan, müșteri memnuniyeti / termin süreleri ile lider olan ve Alufour markası ile tanınan bir firma olmaktır” dedi.

Markamızın pazarda yer etmiș olduğu pozisyonu koruması ve geliștirilebilmesi için sürekli kalite kontrol takibi, personelin eğitimi ve yeniliklerin araștırılması konusunda taviz vermeden çalışmalarımız bulunmaktadır diyen Ayhan ATALAY; “Bu vesile ile Alufour ve Obal markasını kısa sürede bilinen ve tercih edilen olmasının

temellerini atmıș bulunuyoruz” dedi. Yeni olușumun da müjdesini veren ATALAY; “Sadece Türkiye değil, Türkiye’yi temsil ederek bir dünya markası olmak tüm yönetimin ve personelimizin hedefi olmuș olup; tüm çalıșma ve gayretimizi bu yönde sergiliyoruz” dedi.

Oldukça verimli geçen fuar organizasyonu sonrasında İstanbul Yapı Fuarı’nda da yer alacaklarını ifade eden ATALAY; “Gördüğünüz gibi üretim ve yatırımlarımızın haricinde, fuar katılımlarımız ile firmamızın tanıtımına verdiğimiz önemi ispat etmiș bulunuyoruz” dedi.

Obal Alüminyum; Apart from Production and Investment Activities Signing Brand Awareness Through Fair Participation

Obal Alüminyum; Between 8 and 11 March 2017  at the Tuyap Fair and Congress Center in the context of the Eurasia Window Fair, Aluminum Profile, Facade Systems and Accessories Special Participated in the local and foreign sector representatives welcomed.

obal aluminyum 46a

Powered by OrdaSoft!