guardian glass logoGuardian Glass, “Mimari Tasarım Zirvesi”nde Sektör Profesyonelleriyle Buluştu

Ticari, konut ve otomotiv sektörleri için dünyanın en büyük düz cam üreticilerinden biri olan Guardian Glass, 14 15 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Mimari Tasarım Zirvesi”nde, farklı yapı tiplerine ve ihtiyaçlara cevap verir nitelikte, hem görsel, hem teknik, hem de ekonomik anlamda zengin çeşitlilik sunan ürün yelpazesini sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

 

guardian glass 46a

5 farklı kıtada üretim yapan ve Türkiye ile birlikte 25’ten fazla ülkede faaliyetlerini sürdüren Guardian Glass, “Mimari tasarım sürecinde disiplinler arası etkileşim” teması ile 14 15 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “Mimari Tasarım Zirvesi” etkinliğine katılım sağladı. Guardian, mimarlar, tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerini buluşturan zirvede, “Guardian Clarity” ve “Guardian Dielectric Mirror” ürünleri ile “Performance Calculator” yazılım aracını Guardian Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Mustafa AKÇA önderliğindeki Türkiye ekibi ile tanıttı. Guardian ailesinin 28 numaralı stantta katılım sağladığı zirve büyük ilgi gördü.

Guardian’ın “Mimari Tasarım Zirvesi”nde tanıttığı ürünler arasında yer alan anti-reflekte cam “Guardian Clarity”, mimari uygulamalarda mükemmel netlik ve sınırların ötesinde bir performans ile çok yüksek ışık geçirgenliği sunarak, düşük yansıma elde edilmesine olanak tanıyor ve aşırı yansımanın görüntüyü bozduğu her yerde en ideal çözüm olarak kullanılıyor.

Gelişmiş cam kaplama teknolojileriyle üretilen “Guardian Dielectric Mirror” ise alışılagelmiş aşırı yansımalı camlarda yüksek emilimin sebep olduğu dikkat dağınıklığını azaltarak, tasarım ve uygulama çalışmalarında tasarımcıların ufkunu genişletiyor ve modern iç mekân tasarımlara yeni bir boyut kazandırıyor.

Guardian “Mimari Tasarım Zirvesi”nde ayrıca, ayrıntılı hesaplama yapma imkânı sunan yazılım aracı “Performans Calculator”ı da tanıttı. Guardian tarafından hayata geçirilen yazılım, sektör profesyonellerinin, tek cam ya da farklı cam birleşimlerinin ışık ve enerji performanslarını ve ikili ve üçlü yalıtımlı cam kombinasyonlarının kalınlıklarını hesaplayabilmelerini sağlıyor.

Guardian Glass, "Architectural Design Summit"

Guardian Glass, one of the world's largest flat glass producers for the commercial, residential and automotive sectors, has been awarded the "Architectural Design Summit" held at Istanbul Haliç Congress Center between April 14 and 15, 2017, Has brought together a range of products that offer a rich variety of both technical and economical aspects to industry professionals.

Powered by OrdaSoft!