jecworldJEC WORLD 2017 Katılımı Başarı İle Gerçekleştirildi

Kompozit Sanayicileri Derneği her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul Ticaret Odası (İTO) ile oluşturduğu işbirliği çerçevesinde, Milli İştirak Organizasyonu kapsamında 26 firma, 19 bağımsız katılımcı olmak üzere toplam 45 Türk firmasının katılımı ile JEC WORLD 2017 Paris Fuarı’nı başarı ile gerçekleştirdi.

 

 

jecworld 46

Ulusal Katılım Organizasyonu çerçevesinde bu yıl da Türk firmaları, birbirine bitişik bir düzende ve daha geniş teşhir alanlarında ziyaretçilerini ağırlama ve ürünlerini tanıtma fırsatını buldu. İTO’nun mükemmel organizasyonu içerisinde gerçekleştirilen fuara Türk firmalarının her yıl artan sayıda katılımı, Türk kompozitinin ve Türk kompozit firmalarının dünya pazarındaki yerlerini giderek sağlamlaştırdıklarının önemli bir göstergesi oldu. 2016 yılında daha da büyüyen Türkiye Kompozit Sanayi, fuara katılan temsilcileri vasıtası ile ulaştığı konumu uluslararası düzeyde bir kez daha gösterme fırsatını buldu.

Kompozit sektörünün bir numaralı fuarı olan JEC WORLD fuarını bu yıl 40.607 kişi ziyaret etti ve ziyaretçilerin % 78’ini 133 ülkeden katılanlar oluşturdu. Bu güne kadar gerçekleştirilen en kalabalık kompozit fuarında yer alan Türk firmaları böylelikle etkinliklerini tüm dünyaya sergileme fırsatına sahip oldu.

Participation to JEC WORLD 2017 was completed with success

Composite Industrialists Association realized JEC WORLD 2017 Paris Exposition with participation of total of 45 Turkish companies with 19 independent participants and 26 companies in scope of National Participation Organization in frame of the cooperation created with Chamber of Commerce of Istanbul just like every year.

Powered by OrdaSoft!