amanos logoAmanos Mimari Yapı Sistemleri, Nitelikli Ürün Geliștirme Stratejileriyle  Dikkat Çekiyor

Kaliteye yatırım yaparak, nitelikli ürünler üzerine stratejiler geliştiren Amanos Mimari Yapı Sistemleri Yönetimi 8 11 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı içinde yer alan Alüminyum, Profil, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel Bölümünde yerini alarak sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

 

Amanos Group Genel Müdürü Kerem YILMAZ Avrasya Pencere Fuarı’nda gerçekleștirdiğimiz söyleșide markalarının hedeflerine atıfta bulunarak; “Pazarda, ‘ürün&hizmet’ kalitemizle ve teknik özelliklerimizle ön plana çıkmak, düșük maliyet ve yüksek verimlilikle çalıșarak rekabet gücümüzü, kârlılığımızı ve pazar payımızı artırmak ana hedefimiz” dedi.

Kerem YILMAZ; “Fuarlar, katılımcı firmalara ihracatı geliștirme, yeni pazarlara açılma, yeni bayiler ve temsilciler bulma, ürünlerine olan talebi değerlendirme ve rakiplerini tanıma olanağı sağlamaktadır. Firmalar sektöründe kabul görmüș fuarlara daha profesyonel hazırlanmaktadır. Yurt içi ve yurt dıșında düzenlenen bazı önemli fuarlar birçok firmanın gövde gösterisine dönüșmekte, bu rekabet yeni ürün ve hizmetlerin geliștirilmesine yardımcı olmaktadır. Yeni ürün ve hizmetler fuarlarda sergilenir sergilenmez rakipler ve müșteriler tarafından duyulup, paylașılmakta dolayısıyla etkileșimin bu kadar hızlı olması fuarları daha efektif hale getirmektedir. Fuarlara gösterilen yoğun ilgi, fuarı düzenleyen firmaları daha çok ses getiren organizasyonlar düzenlemeye zorlamaktadır. Avrasya Pencere Fuarı’nın da bu șekilde geliștiğini ve sektörün önde gelen fuarlarından biri haline geldiğini söyleyebiliriz” dedi.

Amanos Architectural Building Systems, Attention is paid to by qualified product development strategies

Amanos Architectural Building Systems Management, which invests in quality and develops strategies on qualified products, takes place in the Special Section of Aluminum, Profile, Facade Systems and Accessories in Eurasia Window Fair held in Tuyap Fair and Congress Center between

8 11 March, came.

amanos group 46 2

Powered by OrdaSoft!