ersas logo

Ersaș Alüminyum;  PAL System Serisiyle, Seebbe 2017 Fuarı’nda

Alüminyum pencere sistemlerine farklı yenilikler getiren Ersaş Alüminyum;  Seebbe 2017 Fuarı’nda bu yıl da yerini alarak, yeni PAL System Serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. 19-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad șehrinde düzenlenen ‘Seebbe 2017 Uluslararası Yapı Fuarı’nda sektörün gelișimi için sunduğu ileri teknoloji sistem serilerini sektör profesyonelleriyle paylașan Ersaș Alüminyum; fuarda pek çok iș bağlantısı gerçekleștirerek bu yılki fuarı da verimli bir șekilde tamamladı.

 

Ersaș Alüminyum; sektörün önde gelen firmalarının ve temsilcilerinin buluștuğu, inșaat sektörü açısından en önemli yapı fuarı olan Seebbe 2017’de, en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliștirilip, üretilen yeni PAL System Serisini tanıttı.

Stantlarına olan ilgiden son derece memnun kalan Ersaș Alüminyum yetkilileri, yurt dıșında birçok fuar organizasyonunda bayileri ve iș ortakları ile bulușmaya devam edeceklerini ifade etti.

Ersaș Alüminyum; PAL System Series, at Seebbe 2017 Fair

Ersaș Alüminyum which brings different innovations to aluminum window systems; Seebbe took place this year in 2017 Fair and realized the introduction of the new PAL System Series.

ersas 46a

Powered by OrdaSoft!