koraks korfit logoKoraks Alüminyum, Avrasya Pencere 2017’de Sektör Profesyonelleriyle Buluștu

Koraks Alüminyum, Korfit markasıyla birlikte 8 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve inşaat sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Pencere Fuarı 2017’de yerli ve yabancı sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek marka bilinirliğini dikkatlere sundu.

 

 

koraks korfit 46a

Fuar organizasyonu kapsamında üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldığımız Koraks Alüminyum Genel Müdürü Hüseyin CİĞER, firmalarının Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet verdiğini ifade ederek; 2010 yılında Korkuluk Aksesuarı üretimiyle sektöre giren Koraks’ın, 2013 yılında üretim portföyüne Alüminyum Cephe ve Doğrama Aksesuarı ürünlerini koyarak üretim kapasitesini yükselttiğini, 2015 yılında ise yatırımlarının arasına EPDM Kauçuk ve Fitili alarak üretim çeșitliliğini artırdığını ifade etti.

Hüseyin CİĞER ürünlerin üretiminde ileri teknoloji ürünü olan CNC torna ve ișlem merkezlerinin kullanıldığına dikkat çekerek, “Üretimin  sırası ile CNC ișlem, mekanik ișlem, polisaj ve eloksal ișlemlerinden geçtiğini, eloksal kalitesinin yüksek olması için özel kimyasallar ve ozmos su, eloksal tespit ișleminde ise sıcak tespit metodu kullanıldığını” sözlerine ekledi.

CİĞER, “Korfit; EPDM Kauçuk ve Fitil ana bașlığında alüminyum kapı ve pencere fitilleri, PVC kapı pencere fitilleri ile birlikte otomotiv sektörüne özel fitillerin üretimini yapmaktadır” dedi.

Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na dair görüșlerini aldığımız Hüseyin CİĞER; “Tüm çalıșanlarımızın görev sorumlulukları arasında yer alan koșulsuz müșteri memnuniyeti ilkemiz ve kalite politikamız katılım sağladığımız bu ticari platformda da yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin ve çözüm ortaklarımızın dikkatlerine sunulmuștur. Satıș öncesi ve satıș sonrası hizmet desteği, ürün portföyündeki ürünlerin standart ölçülerde üretimi, piyasa șartlarına göre her ürünün uygun maliyet ve kârlılıkla sunulması, siparișlerinin gerekli zamanlar içinde eksiksiz ve tam olarak teslim edilmesi kalite standartlarımızı olușturmaktadır. Bu standartlar doğrultusunda çalıșmalarımıza hız kesmeden devam ederek, marka bilinirliğimizi üst seviyelere çıkarmaya devam edeceğiz. Firmamız gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmak için çevreye de saygılı bir kuruluș olma ilkesiyle birçok ticari platformda gözde marka olma yolunda ilerleyerek, bașarılı organizasyonlara imzasını atacaktır” dedi.

Koraks Alüminyum, Eurasia Window in 2017 Meet with Industry Professionals

Koraks Alüminyum came together with domestic and foreign sector professionals in the Eurasia Window Fair 2017, which is one of the most important fairs of the construction sector, held in Tuyap Fair and Congress Center between March 8 th and 11th, 2017 with the Corfit brand, and paid attention to its brand awareness.

koraks korfit 46b

Powered by OrdaSoft!