sisecam duzcam logoȘișecam Düzcam, Enerji Tasarrufu Sağlayan Ürünleri ile ‘Avrasya Cam Fuarı’ndaydı

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda olan Şişecam Düzcam, ‘Avrasya Cam 2017 Fuarı’nda bu yıl da yerini aldı. Şişecam Düzcam, 8-11 Mart tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Bölgesi’nin en önemli cam endüstrisi fuarında sergilediği yüksek performanslı ürünleriyle büyük ilgi gördü.

 

sisecam 46a

Avrasya Cam 2017 Fuarı’nda ziyaretçiler, Șișecam Düzcam’ın 156 metrekarelik standında enerji tasarrufu sağlayan ürünleri hakkında bilgi alma șansı buldu. Enerji tasarrufu, emniyet ve güvenlik, gürültü kontrolü ve dekorasyon kullanımına uygun geliștirdiği ürünleriyle Șișecam Düzcam, Ar-Ge ve yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdürerek pazarın değișen ve gelișen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunma vizyonu ile enerji tasarrufu ve enerjinin korunmasına sadece üretim teknolojileri ile değil, geliștirdiği ürünlerle de hizmet etmeyi amaçladığını bir kez daha gösterdi.

Șișecam Düzcam fuarda; șeffaf ve nötral yapısıyla gün ıșığından maksimum faydalanırken, güneș ısısı girișini sınırlayan farklı performanslardaki  ‘Șișecam mTemperlenebilir Solar Low-E Camları sergiledi. Șișecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam standart çift cama göre ısı kayıplarını yüzde 50 azaltarak kıșın ısıtma giderlerinden; güneș ısısı girișini ise yüzde 40 65 azaltarak, yazın soğutma giderlerinden tasarruf sağlıyor.

Fuarda, İstanbul Yeni Havalimanı projesi için geliștirdiği üstün nitelikli yeni ürünü Temperlenebilir Solar Low-E Cam’ı da sergileyen Șișecam Düzcam, 2018’in ilk çeyreğinde birinci fazı tamamlandığında  yıllık 90 milyon, tüm fazları tamamlandığında ise yıllık 200 milyon yolcuya hizmet sunacak projenin 200.000 m²’yi așan cephe ve çatı ıșıklığında tercih edilen camlar, projenin etkin enerji tasarrufu, gürültü kontrolü, estetik, emniyet

ve güvenlik ihtiyaçlarına çözümler sunacak. Șișecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam ile olușturulan Isıcam kombinasyonu % 51 ıșık geçirgenliği  ile projede ihtiyaç duyulan optimum ıșık geçirgenliğine  ulașılmasını sağlıyor ve düșük yansıtma özelliğiyle șeffaf tasarım imkânı sunuyor. Ayrıca Yeni Havalimanı projesinde tercih edilen Isıcam kombinasyonu  yazın güneș enerjisinin sadece % 29’unun içeri girmesine izin vererek soğutma giderlerinden, kıșın ısı kayıplarını  % 50 azaltarak ısıtma giderlerinden tasarruf sağlıyor.

Konforlu bir yașam alanı sunan Șișecam Düzcam ürünleri binalarda tüketilen enerjiden tasarruf sağlayarak, karbondioksit emisyonunu azaltıyor ve çevre dostu binalar yaratılmasına da fırsat tanıyor.

Fuarda Șișecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 71/43, Nötral 50/33 ve Nötral 41/27 camları da sergileyen Șișecam Düzcam, stantlarında düzenledikleri fuar kokteylinde katılımcılar ve davetli sektör paydașları ile bir araya gelerek, fuar yorgunluğunu bir arada atma fırsatı yakaladılar.

Sisecam Duzcam, was at Eurasia Glass Fair, with Their Energy Saving Products

Sisecam Duzcam, which is the market leader in sheet glass sector in Turkey, took their place at ‘Eurasia Glass 2017 Fair’ in this year too. Sisecam Duzcam, attracted a lot of interest with their high performance products which they exhibited at the most important fair of the glass industry of Eurasia Region that was organized at Beylikduzu Tüyap Exhibition and Congress Center between 8th and 11th of March.

sisecam 46bb

Powered by OrdaSoft!