galsiad logoAvrasya Pencere, Kapı, Cam Fuarı’na, Alüminyum Sektörünün Genç Girișimcileri Damga Vurdu

Girişimci Alüminyum Sanayicileri ve İşadamları Derneği (GALSİAD) 8 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 18. Avrasya Pencere Fuarı ve Alüminyum Özel Bölümüne katılım sağlayarak bir seri etkinliğe imzasını attı.

 

 

galsiad 46a

Fuar açılıșına GALSİAD Yönetim Kurulu Bașkanı Celalettin KIRBOZ, PÜKAD Yönetim Kurulu Bașkanı Dr. Muzaffer TAMER, Tüyap Yönetim Kurulu Bașkanı Bülent ÜNAL, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ALUTEAM Müdürü Doç. Dr. Ebubekir KOÇ, GALSİAD Derneği Yönetim Kurulu ve Tüyap Fuarcılık yetkilileri katılım sağladı. Açılıș seromonisinde bulunan isimler ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa DUMAN GALSİAD standına ziyarette bulundu.

Fuarın ikinci gününde; ‘Cephe Sistemlerinde Güncel Gelișmeler’ bașlıklı panelde Karakalem Mimarlık’tan Nevin GÜNEY TOK, Albond-Sistem Metal’den Volkan TERZİOĞLU ve Tuna Yapı’dan Atlilla ÇETİNKAYA sunumunu gerçekleștirdi. Gerçekleșen paneli takiben ALUTEAM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ebubekir KOÇ ‘Aluteam-Alüminyum Sektörü Ortaklığında Neler Yapılabilir?’ bașlıklı sunumunu gerçekleștirdi. Panele katılan değerli isimler, konularıyla ilgili sunumlarını fuar alanında bulunan etkinlik alanındaki dinleyiciler ile paylaștılar. Aynı gün içerisinde PÜKAD Yönetim Kurulu Bașkanı Dr. Muzaffer TAMER, Alfa Metal Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ș. Yönetim Kurulu Bașkanı Ali BAKANER ve Burak Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ș. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah DEMİR’in katılımlarıyla; ‘Dünden Bugüne Alüminyum Sektörü’ bașlıklı panel gerçekleștirildi. Panele katılan değerli isimler, geçmişte ve günümüzde sektörde neler yapıldığını, gelecekte neler yapılabileceğini paylaștılar.

Fuarın üçüncü günü; İtalyan Ekstrüzyon Firması Danieli Breda’dan Gabriele MACEDONIO ve Obal Alüminyum’dan Ayhan ATALAY’ın katılımlarıyla ‘Ekstrüzyon Üretim Sistemleri-Güncel Gelișmeler’ konulu panel gerçekleștirildi. Konușmacılar üretim alanında gelinen son teknolojik gelișmeleri paylaștı. İlerleyen saatlerde Dünya Gazetesi’nden Dr. Rüștü BOZKURT ‘Alüminyumda Katma Değeri Artırmanın Yeni Koșulları’ bașlıklı sunumunu ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi YILMAZ ‘Alüminyum Sektörüne Genel Bir Bakıș’ bașlıklı sunumu ile etkinliğe son verildi.

Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları, Girișimci Alüminyum Sanayicileri ve İș Adamları Derneği (GALSİAD) ve Alüminyum Test Eğitim ve Araștırma Merkezi’nin (ALUTEAM) ișbirliğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Genç Girișimciler Töreni’nde genç girișimciler ödüllerini, Reed Tüyap Genel Müdür Ali MUHARREMOĞLU ve GALSİAD Yönetim Kurulu Bașkanı Celalettin KIRBOZ’un elinden aldı.

Etkinlik programını takiben bu sene ikincisi düzenlenen Alüminyum Vefa Ödülleri “Genç Girișimciler” teması ile sahiplerini buldu. Genç Girișimciler Ödülleri Töreninde; Abdullah DEMİR, Arif ÖZER, Mert DEMİRCİ, Ahmet AZAKLI, Cemil ÇALIȘKAN, Ceyhun İZER, Halil Cenk AKTAȘ, Hamdi YAVUZ, Hasan ÇAKIR, Levent EREN, M. Murat AKKURT, Mehmet DİȘİKARA, Mehmet YILMAZ, Rüstem ÖCAL ödüle değer bulundu.

Fuar süresince GALSİAD standına gelen ziyaretçiler; dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirilerek, üyelik talepleri doğrultusunda görüșmeler sağlandı.

Eurasia Window, Door, Glass Fair, The Young Entrepreneurs of Aluminum Sector Imprint

Entrepreneur Aluminum Industry and Businessmen Association (GALSİAD) signed a series of events by participating to the 18 th Eurasia Window Fair and Aluminum Special Section held at Tuyap Fair and Congress Center between 8 11 March 2017.

Powered by OrdaSoft!