sistem aluminyum logoSistem Alüminyum, Yeni Markalama Stratejisi İle Yapı Fuarı’nda

Bu yıl 40.sı düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açtı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yapı Fuarı’na katılan Sistem Alüminyum, fuarda kompozit panel ürünlerinin yeni markalama stratejisini tanıttı.

 

sistem aluminyum

Fuar Yoğun Ziyaretçi Alıyor

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan ve Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl, 23-27 Mayıs 2017’de gerçekleştirildi.

sistem aluminyum2

Sistem Alüminyum Yeni Markalama Stratejisi İle Yapı Fuarı’nda

Sistem Alüminyum, tüm alüminyum kompozit panel ürünlerini tek bir marka altında birleştirdi. Sınırsız renk ve desen seçenekleri ile mimarların ve seçkin projelerin seçimi haline gelen Alutechbond markası altındaki ürünlerin isimleri ve logoları yenilendi. Yapılan bu değişiklik sonrası Sistem Alüminyum’un kompozit panel ürün markaları Alutechbond 100, Alutechbond 200, Alutechbond 300 ve Alutechbond 400 olarak belirlendi. Bu gelişmeyi fuarda müşterilerine ve ziyaretçilerine tanıtan Sistem Alüminyum, 7. Salon 311 nolu stantta yer aldı.

Kompozit Panelde B1 ve A2 Sınıfı Ürün Seçenekleri

Sistem Alüminyum, 40. Yapı Fuarı’nda farklı renk ve desen seçeneklerindeki alüminyum kompozit panel ürünlerini sergiledi. Firmanın bu ürünleri, müşterilerinin taleplerine göre B1 veya A2 yanmazlık sınıfında üretilebiliyor. Yıllık 4.200.000m² alüminyum kompozit panel üretimi kapasitesine sahip olan firma, alüminyum kompozit panelin estetik, dayanıklı ve bakımı kolay bir cephe çözümü olduğunu belirtiyor.

Sistem Alüminyum is at the building Exposition with its New Marking Strategy

Turkeybuild İstanbul Building Exposition organized for the 40th time this year opened its doors to visitors between 23rd and 27th May, 2017. Participating for years, Sistem Alüminyum promoted its new marking strategy for its composite panel products in the exposition.

sistem aluminyum3

Powered by OrdaSoft!