iddmib logoYapı Malzemeleri Komitesi’nden  Turkeybuild Çıkartması

Tüyap Kongre Merkez’inde bu yıl 40’ıncısı düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’a  İMMİB Yapı Malzemeleri Komitesi çıkartma yaptı.

Bu yıl 40’ıncısı düzenlenen ve dünyanın 105 ülkesinden gelen ziyaretçileri ağırlayan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’a İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) stant ile katılarak bir ilki gerçekleştirdi. Fuarın 3’üncü gününde İMMİB bünyesinde faaliyet gösteren yapı malzemeleri komitesinin sektör kurulu toplantısı Tüyap’ta yapıldı.

 

iddmib 47a

Toplantıya İDDMİB Başkanı Rıdvan MERTÖZ, İMMİB Yapı Malzemeleri Komite Başkanı Serdar URFALILAR, İDDMİB Denetim Kurulu Üyesi Cemil TAYMAN, İDDMİB Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül ÇAPAN, Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği  Şerafettin CECELİ, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Başkanı Zeki POYRAZ, Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ÖZTÜRK, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa YELKENCİ ve Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği Denetim Kurulu Üyesi Besim Tuncay OKTAYER katıldı.

Komite toplantısında hedef pazarlara yönelik daha fazla faaliyet gerçekleştirilmesi gerektiği ön plana çıktı. Sektör Avrupa’da daha fazla boy göstermek istediği için gerekli aksiyonların hızlıca alınması kararlaştırıldı. Yapı malzemeleri sektörü    10-12 Ekim 2017 tarihlerinde sektör için büyük önem taşıyan Birmingham’da düzenlenecek olan UK CONSTRUCTION WEEK Fuarı ve 6-10 Kasım tarihleri arasında Paris’te düzenlenecek Batimat Fuarı’na çok sayıda Türk firmasının katılımını sağlayarak Türk markası algısını ön plana çıkarmayı hedefliyor.

Turkeybuild Offensive from Construction Materials Committee

İMMİB Construction Materials Committee is on offensive in Construction Exposition - Turkeybuild Istanbul organized for 40th time at Tüyap Congress Center.

Powered by OrdaSoft!