akpa aluminyum logoAkpa Alüminyum, Katıldığı Fuarlarda Dikkat Çekiyor

Teknolojik Ar-Ge’si, kalitesi ve asla misyonundan taviz vermeyen yapısı ile sektör lideri konumunda bulunan Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş., 2017 yılı fuar organizasyonlarına hız vererek Cezayir Batımatec Fuarı’ndan sonra Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da dikkat çekti.

 

akpa 43a

Özellikle istikrarlı büyüme konusuna ciddi anlamda planlama yapan Akpa Alüminyum, katılım gerçekleştirdiği fuar organizasyonlarının yanı sıra, gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve proje çalışmaları ile 2017 yılında da zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Müşterilerinin ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini artırmayı ilke edinen Akpa Alüminyum Yurt içi Satış ve Pazarlama Sorumlusu İbrahim CEYLAN; 2017 yılı içerisinde katılım sağladıkları fuarlardan gayet istikrarlı geri dönüşler aldıklarını ifade etti.

İbrahim CEYLAN; “Fuarlar bizim ve bayilerimizin güç toplaması ve marka bilinirliğinin devamı için oldukça önemli organizasyonlar. Kapasite artırımlarımız ve müşteri beklentilerinin hangi noktada olduğunu katılım sağladığımız fuar organizasyonları sayesinde de belirleyebiliyoruz. Özellikle çözüm ortaklarımızın yer aldığı bölgede daha üretken, aynı zamanda, daha güçlü bir yapıda olabilmeleri için yenilikleri takip etmek adına bu fuar çalışmalarına katılımlarımız büyük önem arz ediyor” dedi.

CEYLAN; Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin kapasite artırımının bayi sayısındaki artışı tetiklediğini ifade ederek, “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, yerel ve uluslararası pazarlarda istikrarlı ve kararlı hamleler yapan Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. sektörde değer yaratmak ve güçlü bir duruş sergilemek için özellikle bayilik sisteminin büyük önem taşıdığının bilincindedir” dedi.

Akpa Alüminyum draws attention in the Expositions

The industry leader with technological R&D, quality and structure never appeasing from its mission, Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. hastened its exposition organizations in and drew attention in Turkeybuild Istanbul after Algeria Batimatec Exposition.

akpa 43b

Powered by OrdaSoft!