sistem aluminyum logoAlutechbond Yeni Markaları İle Pazardaki Yerini Alıyor

Sistem Alüminyum, tüm alüminyum kompozit panel ürünlerini tek bir marka altında birleştirdi. Sınırsız renk ve desen seçenekleri ile mimarların ve seçkin projelerin seçimi haline gelen Alutechbond markası altındaki ürünlerin isimleri ve logoları yenilendi.

 

Yeni Markalama Stratejisi

Alüminyum kompozit panel markalarını, ürünlerin kalınlıklarına göre kategorize eden Sistem Alüminyum, Alutechbond markasını farklı ürünlerden oluşan bir seri haline getirdi. Firma, belirtilen yeni markalama stratejisi üzerinde bir süredir çalışmaktaydı ve proje hayata geçirilmeden önce, geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşen Kapı & Pencere Fuarı’nda konuyla ilgili müşterilerinin geri bildirimlerini aldı.

sistem aluminyum alutechbond 47a

Yeni markalama stratejisini, müşterilerinden de tam not almasıyla birlikte çalışmayı hayata geçiren Sistem Alüminyum, önümüzdeki haftalarda kompozit panel ürünlerini yeni isim ve logoları ile pazara sunacak.

Yapılan bu değişiklik sonrası Sistem Alüminyum’un kompozit panel ürün markaları Alutechbond 100, Alutechbond 200, Alutechbond 300 ve Alutechbond 400 olarak satılacak.

Erdoğan YILMAZ, Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü: “Pazardan gelen bilgi ve bayilerimizle yaptığımız görüşmeler sonrasında mevcut markalarımız içerisinde en çok beğenilen markamızın Alutechbond olduğunu gördük. Bu çerçevede mevcut alüminyum kompozit panel markalarımızı Alutechbond marka şemsiyesi altında birleştirdik. Bu yeni markalama stratejimiz tüm müşterilerimizden tam not aldı.”

Alutechbond is Taking its Place in the Market with Their New Brands

Sistem Alüminyum, has joined all of their aluminium composite panel products under the same brand. The names and logos of products under the brand of Alutechbond which is being preferred by the architects and prestigous projects due to their unlimited colour and design options, have been renewed.

sistem aluminyum alutechbond 47b

Powered by OrdaSoft!