yilmaz makine logoYılmaz: “40 Yıllık Başarı Hikâyesi”

“1977 yılında sadece bir atölye açma hayali ile 50 metre karelik bir dükkânda kurulan Yılmaz Makine, bugün 85 ülke, 5 kıtada 120’yi aşkın bayisi ile Türkiye Ekonomisine ciddi anlamda değer katan bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor.”

 

40 yıldır marka adımızda olduğu gibi, yılmadan araştırıyoruz, geliştiriyoruz, üretiyoruz. Yılmaz Ailesi olarak bu sorumluluğumuzun farkındayız.

1977 yılında Abdullah YILMAZ ve Eyüp YILMAZ ortaklığı ile kurulan firmamız ilk üretimine otomotiv yedek parça üretimi ile başlamıştır. Türkiye’de “Bedford ve Inter” marka için firen sistemlerini üreten ve tek marka olan YILMAZ markamızdır. Sonraki dönemlerde ise ilk orta kayıt kertme makinemizin üretimine başlayarak sektöre makine üretim serüvenimiz başladı.

1987 yılında ilk orta kayıt makinesini ürettik, bugün CNC teknolojili işleme merkezleri üretmekteyiz.

1995 yılında ilk 1.000 metrekarelik fabrikamızdan 2016 yılında üretime başladığımız sektörün ilk Yeşil Bina Teknolojili ve sektörün Türkiye’deki en büyük tesisinde ilk günkü heyecan ile çalışıyoruz.

50 metre karelik dükkândan, 120 metre karelik atölyeye, oradan 1.000 metre karelik atölyeye sonrasında 8.000 metre karelik fabrikaya bugün ise 28.000 metre karelik tesisimize geldik.

Sektörün ilk yeşil ve Türkiye’deki en büyük üretim tesisinde çalışmanın gururunu ayrıca yaşıyoruz.

40 yıllık başarı hikayemizde olduğu gibi, geleceğimiz ve ülkemiz için; araştırmaya, geliştirmeye ve üretmeye devam edeceğiz.

Yılmaz: “History of 40 Years of Success”

Abdullah YILMAZ and Eyüp YILMAZ, the founder shareholders of Yılmaz Makine evaluated the success stories of 40 years.

yilmaz makina 47a

Powered by OrdaSoft!