metsan logoMetsan, Project Lebanon Yapı Fuarı’nda

Metsan, 16 - 19 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Project Lebanon Yapı Fuarı’nda yer alarak ülke temsilcisine desteğini sürdürdü. Lübnanlı uygulamacılar ve proje yöneticileri ile tekrar bir araya gelinen bu fuarda Ar-Ge Direktörü fuar süresince stantta ziyaretçiler ile görüş alışverişinde bulundu. Teknik bilgi aktarımı, ürün tanıtımı ve demo uygulamaları çalışmalarına refakat ederek Metsan ülke temsilcisine destek sağladı.

 

metsanl 47a

Project Lebanon; bölgesinde ve dünya çapında lider konumunda olan yüzlerce katılımcı firma ile yapı sektöründeki son teknolojiyi yakından takip etme, uluslararası bağlantılar edinme, yeni iş ve ortaklıklar kurma imkânı sağlıyor. 

% 60’ını Müslüman (% 30 Hıristiyan, % 10 diğerleri) nüfusun oluşturduğu Lübnan; coğrafya ve nüfus olarak küçük bir ülke görünümünde olmasına rağmen, ekonomik ve ticari açıdan stratejik bir konumda bulunuyor. Özellikle ithalat açısından çevre ve komşu ülkelerin büyük çoğunluğundan daha büyük bir pazar potansiyeline sahip olan Lübnan’a her yıl Körfez Arap ülkelerinden gelen çok sayıda turist modayı ve gelişen trendleri buradan takip ediyor.

Bu nedenle bir ürünün Lübnan’da markalaşması ve tanınması, diğer Ortadoğu pazarları açısından da önemli bir etkiye sahip. Project Lebanon bu anlamda Metsan ürünlerini Ortadoğu ülkelerine tanıtmak adına da dikkate değer bir platform. Lübnan pazarında Türk mallarına karşı yoğun bir ilgi ve kalite imajı hali hazırda bulunuyor. Bu durumun sağladığı avantajı da göz önünde bulundurarak özverili çalışmalar aralıksız devam ediyor.

metsan logo

 

 

 

 

 

Metsan, Fransız Misafirlerini Şirket Merkezinde Ağırladı

Metsan yönetimi; Fransa ülke temsilciliği konusunda taleplerini ileten ve geçen ay firma ziyaretinde bulunan De SOUZA ile hedefler, çalışma prensipleri, pazar anlayışı ve karşılıklı beklentiler konu başlıklarında görüş alışverişinde bulundu. İnternet üzerinden bireysel ve kurumsal satış konusunda çok iyi bir noktada bulunduklarını belirten SOUZA, Fransa pazarına etkili bir giriş yapabileceklerini, pazarda güçlü ve kalıcı bir yer edinme potansiyeline sahip olduklarını ifade etti.

Karşılıklı firma tanıtımları ve fikir alışverişi sonrasında, Fransa ülke temsilciliği sürecinin başlatılması ile ilgili takip edilecek adımları belirleyip ön görüşmeler tamamlandı.

metsanl 47b

 

metsan logo

 

 

 

 

 

EMS Force Boru Sızdırmazlık Ürünleri Bireysel Kullanıcı ile Buluşuyor

EMS Force Anaerobik Boru Sızdırmazlık ürün grubuna yeni bir ambalaj boyu daha eklendi. Profesyonel kullanıcıların yanı sıra, bireysel kullanıcı kitlesine de hitap etmesi hedeflenen yeni 15 ml ambalajlı ürün aracılığıyla Metsan markasının nihai tüketici tabanında ve pazarda çok daha yaygınlaşacağı ifade ediliyor.

metsanl 47c

Powered by OrdaSoft!