kompozit sanayicileri dernegiKompozit Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Kahramankazan Tusaş Yerleşkesinde Gerçekleştirildi

Kompozit Sanayicileri Derneği 136 No’lu Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. - TUSAŞ’ın ev sahipliğinde Ankara Kahramankazan’da kurulu yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Toplantı sonrasında kompozit imalatı yapılan atölyeler birlikte ziyaret edildi. Kompozit malzemenin çözüm ortağı malzeme olarak TUSAŞ’ın üretimlerinde geldiği nokta, aldığı pay ve kullanılan ileri ve modern üretim teknikleri her biri kompozit sektörünün yıllardır içerisinde olan yönetim kurulu üyeleri tarafından büyük bir ilgi ve beğeni ile karşılandı.

Kompozit Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu, Sayın Hürriyet EĞİLMEZ başta olmak üzere TUSAŞ yönetimine mükemmel ev sahipliği nedeniyle teşekkürlerini iletti.

The Board of Directors Meeting of Composite Industrialists Union was realized at Kahramankazan Tusaş Campus

The 136th Ordinary Board of Directors Meeting of Composite Industrialists Union was realized at Ankara Kahramankazan campus with Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. – TUSAŞ hosting.

kompozit 47

Powered by OrdaSoft!