cuhadaroglu logoSağlık Projesi Ödülünü Alan Eskişehir Şehir Hastanesi, Çuhadaroğlu Çözümlerini Tercih Etti

Ortadoğu, Afrika ve Avrupa’nın Ey İyi Sağlık Projesi ödülüne sahip, Akfen İnşaat’ın proje finansmanlığını yaptığı Eskişehir Şehir Hastanesi’nin ısı yalıtımı sağlayan ve giydirme cephelerinde kullanılan sistemleri Çuhadaroğlu ile çözümlendi.

Akfen İnşaat’ın proje finansmanlığında, polikinik servisleri, onkoloji hastanesi kardiyovasküler cerrahi üniteleri, yüksek güvenlikle çevrili adli, özel güvenlik sitemleri ile korunan psikiyatri bölümleri ile Eskişehir Şehir Hastanesi, sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bölgeye kazandırılacak şehir hastanesi projesidir.

İnşaat planlamasının her aşamasının, bölgenin katı iklimine göre alınan önlemler eşliğinde ilerlediği projede; enerji tasarrufu ve sağladığı yüksek performans değerleri sayesinde zorlu iklim koşullarına meydan okuyabilen ST 80 Isı Yalıtımlı Pencere ve Kapı Sistemleri ile Mikro kondens özelliği sayesinde yapı içine hiçbir durumda su girişine izin vermeyen MN 50 Giydirme Cephe Sistemi kullanılmıştır.

2016 yılı ilk çeyreği içinde başlayan, 333 bin metrekarelik alan üzerinde toplam 1081 yatak kapasitesi, 264 polikliniği ile hizmet verecek, prestijli bir sağlık kurumu olması hedeflenen “Sağlık Projesi Ödülü” sahibi hastanenin 2017 yılı sonuna kadar tamamlanması ve Sağlık Bakanlığı’na teslim edilmesi öngörülmektedir.

Recognized with Health Project Award, Eskişehir City Hospital  Preferred Çuhadaroğlu Solutions

The systems used for heat insulation and cladding facades of Eskişehir City Hospital Project financed by Akfen Construction and awarded with Best Health Project of Middle East, Africa and Europe were supplied by Çuhadaroğlu.

cuhadaroglu 47

Powered by OrdaSoft!