technoform logoTechnoform Group, Turkeybuild 2017 Yapı Fuarı’nda

Technoform Group, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde düzenlenen Turkeybuild 2017 Yapı Fuarı’na katıldı. Fuarda Technoform Group bünyesinde üretilen Polyamid Isı Yalıtım Bariyerleri ve Warm Edge Isı Cam Çıtası ürünleri firma standında ziyaretçilere tanıtıldı. Ayrıca ürünlerin kullanıldığı farklı pencere kesit örnekleri de sergilendi.

 

technoform 47a

Isı Yalıtımı İçin Akıllı Çözümler

Dünya üzerinde kullanılan enerjinin üçte biri binaları ısıtmak ve soğutmak için kullanılıyor. Bu ciddi oran, enerji tasarrufunun sağlanmasında sektör için büyük geliştirme fırsatlarına yön veriyor. Özellikle hızla büyüyen kentsel alanlarda verimli binalar için talep artmaktadır. Yüksek yaşam standartları beklentisi, enerji kaynaklarının sınırsız olmaması, sürekli sıkılaşan kanun, yönetmelik ve standartlar, uluslararası sertifikasyonların önemi ile birlikte yüksek enerji performanslı sistemlerin önemi iyice artmaktadır. Cam ünitelerde, alüminyum kapı, pencere ve doğramalarda ısı yalıtımı konuları Technoform Group’un uzmanlık alanlarıdır.

Technoform Bautec, Alüminyum Kapı, Pencere ve Cephelerde Doğru Tercih!

Yarının şehirlerinin tasarlanmasında, alüminyum sistemler kritik ve önemli bir rol oynar. Karmaşık ve iddialı binalarda, bakım onarım gereksinimlerinin azaltılması hedefini mümkün kılabilirler. Isı yalıtım ve geri dönüşümü de düşündüğümüzde Technoform Bautec en sürdürülebilir tercihtir.

technoform 47aa

Isı Yalıtım Bölgesi Oluşturacak Çeşitli Çözümler

Düşük U değerlerinin elde edilmesindeki en belirleyici unsur, iç odaların ısı yalıtımıdır. Sistem optimizasyonundaki en büyük potansiyel bu noktadadır. Technoform Bautec geniş ürün yelpazesi ile farklı çözümler sunar: Paket çözümler, Low-E Folyo,  Polyamid Köpük… Bu çözümler, özel tasarım gereklilikleriniz doğrultusunda ihtiyaca özel hale getirilebilir. Malzeme çeşitliliği ile gelişen ürün yelpazesi sayesinde Technoform her özel ihtiyaca uygun doğru çözüm sunabilir.

ATG sertifikalı Low Lambda Polyamid malzemesi sayesinde, en iyi sistemleri oluşturabilmek için gerekli olan ısıl performans optimize edilebilir, kullanılan prosesler değiştirilmeksizin Avrupa standartlarının gerektirdiği tüm şartlar sağlanır.

Tecrübe ve Bilgi Birikimi

30 yılı aşkın süredir, Technoform müşterileri için yüksek hassasiyetli ısı yalıtım bariyerleri geliştiriyor ve üretiyor. Bu bariyerler, alüminyum kapı, pencere ve cephelerde ısı yalıtımı sağlıyor.

Geniş kapsamlı tecrübe ile en yeni hesaplama ve simülasyon tekniklerini birleştirerek, kompleks ve verimli ısı yalıtım bölgeleri tasarlayıp optimize etmektedir. Küresel şirket ağı sayesinde pazar ile ilgili dünya çapındaki gelişmeleri detaylı bir şekilde takip ediyor, gelecek trendleri tanımlayıp öngörebiliyor.

technoform 47b

Technoform Glass Insulation - Isı Yalıtımlı Camlar için ısıl olarak optimize edilmiş hibrid cam çıtası konusunda uzman

Isı yalıtımlı camlarda, cam birleşim bölgesinin ısıl olarak optimize edilmesine sıcak kenar (Warm Edge) denir. Technoform Glass Insulation cam çıtalarının katkısı ile bina cephelerindeki cam yüzeylerin enerji verimlilikleri bir hayli artar. Alışılagelmiş alüminyum cam çıtaları ile karşılaştırıldığında TGI - Spacer M veya TGI Spacer Precision ısıl performans ve enerji tasarrufu üzerinde belirgin iyileştirme sağlar. Bu sebeple her iki ürün de‚ Passive House elemanı olarak sertifikalandırılmıştır. Camın yanında daha az hava sirkülasyonu, daha az yoğuşma ve daha az küf oluşumu sıcak kenar uygulamasının diğer gözle görülür faydaları olarak sıralanabilir.

Kapı, pencere ve cephe sistemlerinin kalite ve dayanımı ısı yalıtımlı camlarda, hassas ve mümkün olan en düşük ürün toleranslarını garanti etmek, daha iyi ve uzun ömürlü sızdırmazlık sağlar. Buna ilave olarak TGI- cam çıtaları yılda 365 gün UV ışınlarına karşı rengi solmadan ve ebat değiştirmeksizin dayanımlı olup, çok yüksek sıcaklık değişimlerine dahi karşı koyabilecek özelliktedirler.

Technoform Group is at Turkeybuild 2017 Building Exposition

Technoform Group participated Turkeybuild 2017 Building Exposition organized at Tüyap Beylikdüzü Exposition Center between the dates of 23rd and 27th May, 2017. In the exposition, Polyamide Thermal Insulation Barriers and Warm Edge Spacers products produced by Technoform Group were presented to the visitors. Additionally, the different window section samples using the products were also exhibited.

technoform 47c

technoform 47d

Powered by OrdaSoft!