zahit logoZahit Alüminyum, 40. İstanbul Yapı Fuarı’nda Yeni Aluminance Sistem Serilerini Sergiledi

Alüminyum sektörünün lider firmalarından Zahit Alüminyum, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 40. Yapı Fuarı’nda yerini aldı. Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 40. İstanbul Yapı Fuarı’nda 7. salonda yer alan 432 nolu Zahit Alüminyum standı, fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçilere ev sahipliği yaptı.

 

 

zahit 47a

Zahit Alüminyum’un uzman satış ekibi tarafından standı ziyaret eden tüm ziyaretçilere Euro normlarına uygun, ergonomik, ısı yalıtımlı ve ekonomik yeni Aluminance alüminyum pencere serilerinin yanı sıra yeni nesil kapı pencere serileri hakkında geniş kapsamlı bilgilendirme yapıldı. Birçok farklı uygulamaya göre tasarlanan Aluminance W55+ W65+ W75+ pencere sistemlerinin ve eko sürme serisinin tanıtımı yapıldı.

Zahit Alüminyum’un uzman satış ekibi ayrıca Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde, Zahit Alüminyum entegre tesislerinde üretilen ürünler hakkında geniş bilgiler verip, ürün broşür ve katalogları dağıttılar. Fuar süresince Zahit Alüminyum tanıtım filminin gösterimi gerçekleşti.

Aluminance Pencereler Pek Çok Özelliği Bir Arada Sunuyor

Alüminyum Pencere Sistemleri birçok farklı pencere ve diğer elemanlar için profillerden, çok çeşitli açılış şekillerine kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. 45 mm’den başlayıp 75 mm derinliğe kadar ulaşan sistem çeşitliliğine sahip Aluminance sistemler, özel izolasyon bariyerlerinin kullanımı ile  yüksek İzolasyon  özelliği sunabiliyor. Çeşitli kasa profili derinliklerine göre değişik isimler ile anılan bu serinin en çok uygulanan izolasyonlu sistemlerini ise W55+  W65+ ve W75+ oluşturuyor.

Aluminance Kapılarda da Farklı Aksesuarlar İle Yenilik Yaratılıyor

Aluminance  kapılarda da zengin bir aksesuar çeşitliliği sunuluyor. Standart kapı  yanında, son derece estetik görünüme sahip eşik profilleri ile yüksek izolasyon sağlanıyor. Ayrıca  gizli menteşeler, özellikle mimarlar ve nihai kullanıcıları estetik açıdan son derece memnun edici. Kapı kollarında ise tüm teknik ve estetik beklentileri karşılayacak bir çeşitlilik bulunuyor. Modern görünümlü son derece çekici ev giriş kapılarının yanı ek aksesuarlar ile uzaktan kumanda ve sadece tanımlanan kullanıcıları tanıyan, parmak izi ile açılıp kapanan sistemleri hayata geçirmeyi sağlıyor.

Aluminance Sistemler Yine Farklılığını Kanıtlıyor

Sistem yelpazesi içerisinde düz hatları ile net bir görünüm sunan doğramalar, modern alüminyum sistemlerinin tüm avantajlarını kullanarak dışa ve içe açılabilen kapı ve pencereler, yüksek ısı yalıtımı ile geleneksel ahşap görünümünü birleştiren pencereler, gizli kanat imkanı sağlayabilen  doğramalar, çift kanatlı pencere sistemi ile yüksek ses ve ısı yalıtımı taleplerine cevap veren ve kanatların içine jaluzi takılabilen doğramalar, katlanır kapı ve pencereler, sürme sistemler bulunuyor.

Aluminance; geniş açıklıklar, bol ışık ve birçok tasarım seçeneği gerektiren projelerde kullanılmak için tasarlanan sürme sistemler ve kullanıcıya özel tasarım yapılabilmesini sağlayan, iç mekânlarda kullanılan yalıtımsız sistemler ile son derecede yüksek kalitede, güvenli ve ekonomik çözümler sunuyor.

Zahit Alüminyum exhibited New Aluminance System Series in 40th Istanbul Building Exposition

One of the leading companies of aluminum industry, Zahit Alüminyum participated in 40th Building Exposition organized at Istanbul Tüyap Exposition and Congress Center between 23th and 27th May, 2017.

zahit 47b

Powered by OrdaSoft!