cin homelife 47a3. Çin Ürünleri Fuarı Dikkat Çekti

Avrasya bölgesinde ticari ilişkilerin geliştirilmesindeki en büyük ticaret platformlarından biri olan China Homelife Turkey Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde 3. kez açıldı. 800’den fazla Çinli firmaya ev sahipliği yapan fuarın dikkat çeken ürünü ise 2 saatte imal edilen 8 şiddetindeki depreme dayanıklı prefabrik ev oldu.

İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Müşaviri Mr. HUANGSONGFENG, Hangzhou Ticaret Komitesi Bölüm Şefi Ms. GUOPİN, Uluslararası Silk Alliance Yönetim Kurulu Başkanı Mr. LİJİLİN ve Uluslararası Meorient Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mr. PANJİANJUN katılımlarıyla açılışı gerçekleşen fuarın tören konuşmasını 2016 yılında G-20 Zirvesi ev sahiplerinden Hangzhou Ticari Komite Direktörü Mr. LİUXİAMİNG yaptı.

Fuarın açılış töreninde Kayseri Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal HASNALCI, Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Tarkan KULAK, Ankara Ticaret Odası Komite Başkanı Fatih ÖZMEN, Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi ve Standartlar Mülki Komisyon Başkanı Aytekin GÜREŞ ile Çin İş Geliştirme ve Dostluk Derneği Ege Bölge Temsilcisi Muzaffer Salih ERTAN da özel davetli olarak yer aldı.

cin homelife b

Powered by OrdaSoft!