aluteam fsmunvAlüminyum Cephe Tasarımı Mesleki Eğitimi Gerçekleşti

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Alüminyum Test Eğitim ve Araştırma Merkezi (ALUTEAM), İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) işbirliği ve İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteği ile yürütülmekte olan Alüminyum Test Eğitim ve Araştırma Merkezi Güdümlü Projesi kapsamındaki mesleki eğitimler devam ediyor.

31 Mayıs 2017 Çarşamba günü ALUTEAM konferans salonunda gerçekleştirilen eğitimde, Karakalem Mimarlık’tan Nevin Güney TOK katılımcıları; “Alüminyum Cephe Tasarımı” konusunda bilgilendirdi.

Eğitimde; cephe sistemleri tanımı, türleri ve farkları, cephe profillerinin özellikleri, farkları ve yeni nesil cepheler ile klasik cephelerin karşılaştırılması konuları incelendi.

İnteraktif şekilde ilerleyen eğitim boyunca katılımcılar soru ve fikirlerini paylaştılar. ‘Alüminyum Cephe Tasarımı’ eğitimi ilerleyen günlerde ikinci kuru ile devam edecek.

The Occupational Training: Aluminum Facade Design was Completed

The occupational training in scope of Aluminum Test Training and Research Center Directed Project continues with the support of Fatih Sultan Mehmet Foundation University, Aluminum Test Training and Research Center (ALUTEAM), Istanbul Ferrous and Nonferrous Metals Exporter Union (İDDMİB), Entrepreneur Aluminum Industrialists and Businessmen Union (GALSİAD) and Istanbul Development Agency (İSTKA).

aluteam 47a

Powered by OrdaSoft!