kale endustriKale Endüstri Holding’e Yeni İnsan Kaynakları Direktörü

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen entegre güvenlik şirketi Kale Endüstri Holding’in İnsan Kaynakları Direktörü Yılmaz ÖZTÜRK oldu. ÖZTÜRK, daha önce Toprak Holding, PepsiCo, Danone ve Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda insan kaynakları yöneticiliği yaptı.

 

kale endustri 48a

Türkiye’nin güvenlik markası Kale Endüstri Holding’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Yılmaz ÖZTÜRK atandı. Farklı sektörlerde ve coğrafyalardaki ulusal ve uluslararası firmalarda İnsan Kaynakları alanında görev yapan ÖZTÜRK, son olarak Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda, Türkiye ve uluslararası organizasyonlardan sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Deniz Harp Okulu Yöneylem Araştırması ve Yönetim Bölümü’nden mezun olan ÖZTÜRK, kariyerine deniz subayı olarak başladı. Toprak Holding İnsan Kaynakları Yöneticiliği ile özel sektöre adım atan ÖZTÜRK, Toprak Holding’in ardından 17 yıl boyunca PepsiCo ve Danone şirketlerinde İnsan Kaynakları alanında çeşitli görevler üstlendi. Uluslararası bu şirketlerde sırasıyla Fabrika İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Satış İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Doğu Akdeniz Bölge İnsan Kaynakları Direktörlüğü ve Orta Avrupa İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerinde bulunan ÖZTÜRK, çok iyi derecede İngilizce biliyor. ÖZTÜRK, evli ve ikiz çocuk babasıdır.

New Human Resources Director for Kale Endüstri Holding

The new Human Resources Director of Kale Endüstri Holding, the leading integrated security company of Turkey is Yılmaz ÖZTÜRK. ÖZTÜRK previously worked as human resources director in Toprak Holding, PepsiCo, Danone and Eczacıbaşı Yapı Grubu.

Powered by OrdaSoft!