guardian glass logoGuardian Glass, YDA Center’ı Işıkla Buluşturuyor

YDA Group girişimiyle Ankara’da inşa edilen ve Yazgan Tasarım Mimarlık tasarımı etkileyici formu ile dikkat çeken YDA Center, projede kullanılan Guardian SunGuard® HP Neutral 50/32 ve Guardian SunGuard® HP Silver 35/26 ürünleriyle cephe tasarımına yeni bir soluk getiriyor.

 

Guardian Glass tarafından geliştirilen ve pek çok ikonik binaya biçim veren ürünler, güneş kontrolünü ve ısı yalıtımını tek bir kaplama üzerinde buluşturarak camın çevreyle eşsiz uyumunu pekiştiriyor.

 

guardian glass 48

SunGuard® ürünleriyle güneş kontrolünün yanı sıra, sunduğu şeffaflık ile konutlara ve iş alanlarına ferahlık kazandıran Guardian Glass, modern bir mimari bakış açısıyla başkentin kalbinde yükselen YDA Center’ın cephelerini şekillendiriyor. Minimum güneş enerjisi ve maksimum görünür ışık geçirgenliği özellikleriyle dikkat çeken Guardian SunGuard® HP Neutral 50/32 ve Guardian SunGuard® HP Silver 35/26 ürünleri güneş kontrolü ve ısı yalıtımını tek bir kaplama üzerinde buluşturarak yapının kullanıcılarına ışıkla dolu yaşam alanları sunacak.

Sadece bir iş merkezi değil, mekânsal, görsel ve sosyal anlamda yılın her günü yaşayacak kentsel bir mimari ortaya koymayı hedefleyen YDA Center projesinde kullanılan, renk ve yansıma derecesi bakımından bol çeşit ve seçici kombinasyon kaplamaları sunan SunGuard® High Performance serisinin temperlenebilir, bükülebilir ve kaplamasında seramik baskı yapılabilir ürünleri, kullanıcıyı üstün netlikle buluşturarak projede yaratılan canlı kent dokusunu iç mekânlara taşıyor.

 guardian glass 48b

Yüksek derecedeki şeffaflığın yol açtığı ısı ve mor ötesi ışık artışını engelleyen SunGuard® çağdaş güneş kontrol camları serisinden Guardian SunGuard® HP Neutral 50/32 ve Guardian SunGuard® HP Silver 35/26, yansıtılmış ve geçirilmiş ışıkta homojen renk elde edimi sağlarken, lamine güvenlik camı üzerinde mevcut bulunabiliyor ya da sonradan lamine edilebiliyor. Tempersiz ve temperli versiyonu için tek ürün avantajı ile öne çıkan bu ürünler aynı zamanda tam ya da kısmi olarak temperlenebiliyor veya bombelenebiliyor.

Guardian Glass Brings together YDA Center and Light

YDA Center which was constructed by the initiative of YDA Group drawing attention with the impressive design of Yazgan Tasarım Mimarlık is bringing a new breath to facade designs with products such as Guardian SunGuard® HP Neutral 50/32 and Guardian SunGuard® HP Silver 35/26. The products developed and shaping many iconic buildings by Guardian Glass brings sun control and heat insulation together on a single coating and emphasizing the unique harmony of the glass with the environment.

guardian glass 48c

Powered by OrdaSoft!