alfa metal logoALUEXPO Fuarı, Yeni İş Bağlantıları Kurma Fırsatı Sunacaktır

Alfa Metal Alüminyum A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali BAKANER, ALUEXPO 2017 Fuarı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Alıcılarla satıcıların buluştukları bir pazar niteliği taşıyan fuarlar, ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Ticarete konu olan mal ve hizmetlerle ilgili teknolojik gelişme, bilgi ve yeniliklerin tanıtımını ve aktarımını amaçlayan fuar organizasyonları, ilgili sektörlerde pazarların büyütülmesi ve geleceğe yönelik ticari ilişkilerin kurulması açılarından önemli etkinliklerdir. Firmaların fuar organizasyonlarına katılımı; satış çalışmalarının desteklenmesi, yeni müşteri gruplarının tanınması, kârlılığın artırılması, dağıtım ağının genişletilmesi, yeni temsilci ve bayilerin bulunması, sunulan yeni ürünün piyasadaki başarısının değerlendirilmesi, piyasaya sunulması düşünülen ürünlerin kabul edilebilirlik durumunun incelenmesi, basınla ilişkilerin geliştirilmesi, bilgi alışverişi yolu ile araştırma ve satış faaliyetlerinin geliştirilmesi, ihracat imkânlarının değerlendirilmesi gibi önemli destekler sunmaktadır.

ALUEXPO Fuarı, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçileriyle Avrasya Bölgesinin lider ticaret fuarları arasında yer almaktadır. ALUEXPO Fuarı’nın amacı, teknolojik gelişmelerin, ürünlerin ve servislerin sergileneceği, iş gelişimi ve Türkiye’ye yatırım imkânlarının sağlanacağı bir platform oluşturmaktır. Fuar katılımcıları ve ziyaretçileri, alüminyum endüstrisinin gelişimini izleme, deneyimlerini paylaşma ve ürünlerini ve servislerini sergileme fırsatına sahip olacaklardır. ALUEXPO Fuarı, var olan iş ilişkilerini tazeleme, yeni iş bağlantıları kurma ve yeni iş anlaşmalarına imza atma fırsatını da sunacaktır.

alfa metal 49a

Küresel alüminyum sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak tanınan ALUEXPO Fuarı, Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticileri için alüminyum ürünlerini kullanan tüm firmalara, birincil alüminyumdan, yarı bitmiş ve bitmiş her türlü alüminyum ürüne kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve mühendislik uygulamalarına yönelik alüminyum çözümlerini tanıtabilecekleri bir platform sunmaktadır. ALUEXPO Fuarı’nda alüminyum ürünlerin yanı sıra ulusal ve uluslararası tedarikçilerin sergilediği, alüminyum üretiminde kullanılan son teknoloji ile üretilmiş makina, ekipman, hammadde ve sarf malzemeleri de yer almaktadır.

ALUEXPO Fuarı’na katılım ile firmalar; Türkiye ve Avrasya alüminyum sektörünün tüm bileşenlerine ulaşabilecek, ülkemizin lider alüminyum üreticilerine erişebilecek, farklı sektörlerden gelen profesyonellerle tanışabilecek, üretim kapasitesinin sürekli arttığı ve yatırımların büyüdüğü Türkiye, Ortadoğu ve Avrasya alüminyum sektörünü keşfedebilecek, sektördeki pazar paylarını artırabilecektir. ALUEXPO 2017 - 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı’nın ülkemize, sektörümüze ve firmalarımıza hayırlar getirmesini diliyorum.

“ALUEXPO Fair to Offer New Business Connections”

Alfa Metal Alüminyum Inc. Chairman of the Board of Directors Ali BAKANER, made evaluation about the ALUEXPO 2017 Fair.

Powered by OrdaSoft!