sisecam duzcam logoŞişecam Ailesi Çocuklarını Ödüllendirdi

Şişecam Topluluğu’nun “İş Sağlığı ve Güvenliği” bilincini artırmak amacıyla çalışanlarının çocuklarına yönelik olarak düzenlediği geleneksel resim yarışması sonuçlandı.

 

 

 

sisecam 49a

Şişecam Çayırova Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ödül töreninde konuşan Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet KIRMAN, Topluluk olarak daha rahat ve güvenli çalışma ortamı yaratmak adına sürekli çalıştıklarını belirterek, “Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına sahip olmamız en önemli önceliğimizdir” dedi.

Şişecam Topluluğu tarafından “İş Sağlığı ve Güvenliği” bilincini artırmak amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen resim yarışması sonuçlandı. Topluluğun faaliyet gösterdiği 13 ülkedeki çalışanlarının çocuklarının toplamda 135 resimle katıldığı yarışmanın bu yılki ana teması “Sosyal Hayatta İş Sağlığı ve Güvenliği” olarak belirlendi. Şişecam Çayırova Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ödül törenine Topluluğun faaliyet gösterdiği farklı ülkelerden katılan çocuklar ve aileleri eğlenceli etkinliklerle keyifli bir gün geçirdi.

Ödül töreninde konuşan Şişecam Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet KIRMAN; düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olduklarını belirterek, 13 ülkede üretim yapan ve ürünlerini 150’yi aşkın ülkede müşterilerle buluşturan topluluğun 22 bine yakın kişiye istihdam sağladığını kaydetti. Şişecam olarak büyük bir aile olduklarına dikkat çeken KIRMAN, “Çalışanlarımız bize ailelerinin ve çocuklarının emanetidir. Bu bilinçle ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ kültürünün yayılması için yapılan çalışmaları sadece çalışanlarımızla sınırlı tutmuyor, ailelerini de kapsayacak şekilde geniş bir çerçevede planlanıyor ve hayata geçiriyoruz” dedi. Topluluk olarak daha rahat ve güvenli çalışma ortamı yaratmak adına sürekli çalıştıklarını ifade eden KIRMAN, “Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına sahip olmamız en önemli önceliğimizdir. Bu hedef doğrultusunda ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ kültürünü bir yaşam tarzı haline getirmek hepimizin birincil görevidir” diye konuştu.

Şişecam Family Awarded Their Children

In order to raise awareness of “Health and Safety” of Şişecam Group, a traditional painting contest organized by the employees for their children has been concluded. 135 pictures were evaluated in the competition held among the children of employees in the 13 countries where the group operates.

Powered by OrdaSoft!