akpaAkpa Alüminyum, 2019 Avrasya Fuarı’na Katıldı

Türkiye’nin büyüyen değerlerinden Akpa Alüminyum, 6 - 9 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Bölgesi’nin en büyük ihtisas fuarı olan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam 2019’da yerini aldı.

 

İstikrarlı büyüme konusunda ciddi planlamalar yapan Akpa Alüminyum, gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve proje çalışmalara hız kesmeden devam ederken katıldığı fuar organizasyonlarıyla da adından söz ettiriyor.

Katıldıkları fuarlara dair görüşlerini aldığımız Akpa Alüminyum Kurumsal İletişim Yöneticisi Duygu ÇALIŞKAN; “Fuarlar bayilerimizle bir araya geldiğimiz, müşterilerimizin beklenti ve taleplerini direkt olarak bize ulaştırabildikleri önemli organizasyonlardır. Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, yerel ve uluslararası pazarlarda istikrarlı ve kararlı hamleler yapan Akpa Alüminyum olarak haziran ayında yapılacak olan Yapı Fuarı’na, Ekim ayında yapılacak olan Aluexpo Fuarı’na bu yıl katılım göstereceğiz” dedi.

Akpa Aluminum Participated in 2019 Eurasia Fair

One of Turkey’s growing assets, Akpa Aluminum showed up in Eurasia Window, Door and Glass Fair 2019, known to be the biggest expertise fair of the Eurasian Region, which was held in 6-9 March in Tüyap Exhibition and Congress Center

 

akpa a58a

akpa a58b

 

Powered by OrdaSoft!