reed tuyapWindo L’viv 2. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Tüyap tarafından Ukrayna’nın Lviv kentinde 2.kez düzenlenecek olan Windo Lviv; Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 10-12 Eylül tarihleri arasında Lviv / Pivdenny Expo Center’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

 

 

reed tuyap 59a

İnşaat alanında ciddi bir büyüme potansiyeline sahip Ukrayna, Polonya, Romanya, Macaristan, Moldova, Belarus, Slovakya gibi pazarlara erişim anlamında kilit bir noktada bulunan Lviv’de düzenlenen ilk pencere, kapı ve cam fuarı olma özelliğini taşıyan Windo L’viv; ilk yılında yakalamış olduğu ivmeyi sürdürerek Türk Firmaları için yeni pazarlara erişim anlamında önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor.

İlk yılında Türkiye’den 26, Ukrayna’dan 15, Polonya’dan da 1 firma olmak üzere toplam 42 firmanın katılımı gerçekleşen fuar; Başta Ukrayna, Polonya, Belarus, Gürcistan, Sırbistan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Romanya gibi ülkeler olmak üzere 18 ülkeden 3621 kişiye ev sahipliği yaparak yarattığı sinerji ile henüz ilk kez düzenleniyor olmasına rağmen ciddi ve verimli bir ticaret platformu konumuna ulaşmayı başarmış, Fuarın Türk firmalarının bölgede pazar payını arttırabilmesi açısından son derece verimli bir hamle olduğu Türkiye’den katılım gösteren firma yetkilileri tarafından da sıklıkla dile getirilmişti. Ayrıca Fuar, Ukrayna yazılı ve görsel basınında da ciddi şekilde yer bulmuş, Ukrayna’da düzenlenen en profesyonel ve başarılı sektör fuarı olarak değerlendirilmişti.

2018 yılında elde edilen başarıyı katlayarak arttırmak, Windo Lviv Fuarı’nı bölgenin sektörel anlamda en verimli ve prestijli tedarik merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen Proje Ekibi çalışmalarını bu doğrultuda tüm hızıyla sürdürüyor. Windo Lviv 2019 bir önceki yıla göre daha büyük, daha verimli, daha kapsamlı ve daha fazla ziyaretçiyi bünyesine çekebilecek şekilde kapılarını açmak için gün sayıyor.

10-12 Eylül tarihlerinde Pivdenny Expo Center’da ziyaretçileri ile buluşacak Windo Lviv; Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’nı ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Windo Lviv is about to open its Gates for the 2. Time

Organised by Tüyap, 2nd Windo Lviv; International Window, Door and Glass Fair will be held between September 10-12 at Pivdenny Expo Center, Lviv / Ukraine

 

reed tuyap 59b

Powered by OrdaSoft!