akpaAkpa Alüminyum, Turkeybuild İstanbul 2019’da Yerini Aldı

Alüminyum sektörünün önde gelen firmalarından Akpa Alüminyum Sanayi AŞ, 18-22 Haziran tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı Fuarı’nda sektör paydaşlarıyla bir araya geldi.

 

 

 

akpa 59a

Kalitesi ve misyonundan asla taviz vermeyen Akpa Alüminyum firmasının Kurumsal İletişim Yöneticisi Duygu ÇALIŞKAN, fuarlara dair görüşlerini paylaştı. “Fuarlar sektör paydaşlarımızla bir araya geldiğimiz, onların beklenti ve taleplerini direkt olarak bize ulaştırabildikleri önemli organizasyonlardır. Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, yerel ve uluslararası pazarlarda istikrarlı ve kararlı hamleler yapıyoruz. Bu bağlamda sektörümüz için önemli olan fuarlara katılım sağlıyoruz. Akpa Alüminyum olarak mart ayında İstanbul’da düzenlenen Avrasya Kapı, Pencere, Cam, Alüminyum Fuarı’na ve haziran ayında İstanbul Yapı Fuarı’na katıldık. Bu yıl içerisinde Ekim ayında yapılacak olan Aluexpo Fuarı’na da katılım göstereceğiz.” dedi.

Akpa Alüminyum takes place in Turkeybuild Istanbul 2019

Akpa Alüminyum Sanayi AŞ, one of the leading companies of the aluminum sector, came together with the stakeholders in the Turkeybuild Istanbul Building Fair held at Tüyap Fair and Congress Center on 18-22 June.

 

akpa 59b

Powered by OrdaSoft!