foral metal logoTemiz Ticaret Anlayışıyla Hizmet Üretiyoruz

Foral Metal yetkililerinden Tarık ERDOĞAN ile firmalarının yapılanmaları, faaliyetleri, ürün grupları, bayilik yaptığı markalar ve gelecek planları hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

 

 

 

foral metal 59a

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Foral Metal her biri kendi alanında tecrübeli 4 arkadaşın kader birliği neticesinde kurmuş olduğu yeni bir firmadır. Bizler uzun yıllar Türkiye genelinde kapsamlı satış kabiliyetine sahip önemli bir Asaş Alüminyum bayisinde çalıştıktan sonra firmamızı kurmuş bulunmaktayız.

 

Firmamızın şirket merkezi İstanbul Pendik olup, aynı zamanda Bursa Nilüfer’de bulunan 500 m² depomuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte İstanbul ve Bursa haricinde Türkiye genelindeki müşterilerimizle ticaret yapmaya devam ediyoruz.

Sektöre sunduğunuz ürün gruplarınızdan bahseder misiniz?

Firmamız Asaş Alüminyum yetkili bayii olup, alüminyum profil kompozit panel ve alüminyum giydirme cephe alüminyum doğrama kategorisinde kullanılan tüm aksesuarların satışını yapmaktayız.

Aynı zamanda firmamızın en önemli ürün kalemlerinden biri de seramik cephe ve kompakt laminant alt konstrüksiyon profilleridir.

Bununla birlikte izolasyon grubunda yer alan ürünler ticaretimizde önemli bir yere sahiptir.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Tüm sistem detayları çözülmüş ve uluslararası test kuruluşlarından onaylı Asaş Rescara profil ve Asaş Naturalbond kompozit panel ürünleri firmamızın rakiplerine göre en büyük avantajıdır.

Bayiliğini gerçekleştirdiğiniz markalar hakkında bilgi verir misiniz?

Profil ve kompozit panel grubunda Asaş Alüminyum; alüminyum aksesuarları grubunda Giesse, Siegenia ve Bossy; İzolasyon kategorisinde Wacker, Soudal ve Tekasil.

2019 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

Sektörümüz için sancılı bir dönemde olmamız sebebiyle kontrollü bir ticaret politikasıyla emin adımlarla bulunduğumuz yeri sabitleştirmek bizim için kontrolsüz büyümekten daha önemlidir. Portföyümüzdeki müşterilerimize ürün çeşitliliğini arttırarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Son olarak eklemek istediğiniz bir konu var mıdır?

Temiz ve ahlaklı bir ticaret sektörümüzün ihtiyaç duyduğu önemli bir konudur, biz bu konuda elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız. Bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür eder, Win&ARTProje ve ALU&Art Dergilerine yayın hayatında başarılar dileriz.

“We Are Performing Clean And Moral Trade”                                    

We interviewed with the Tarık Erdoğan, one of Foral Metal’s officials, about the structuring, activities, product groups, franchised brands and future plans of the companies.

 

foral metal 59b

Powered by OrdaSoft!