batimat logoMondial Du Bâtiment İnovasyon Ödülleri 2019

Le Mondial du Bâtiment- BATIMAT, IDÉOBAIN ve INTERCLIMA fuarlarının ortaklığı - inşaatta inovasyonun kaçırılmaması gereken zirve noktası olarak öne çıkıyor. Her iki yılda bir, Inovasyon Ödülleri, katılımcıların yenilikçi çözümlerine dikkat çekmekte ve bu yeniliklerin piyasaya yayılmasını kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

 

batimat 60a

 

İnovasyon Ödülleri’nin bu 2019 yılı etkinliği, bina profesyonellerinin keşfedebilecekleri ve uygulayabilecekleri 140 inovasyon adayı sunuyor. 

 

Tüm inşaat sektörleri temsil edilmektedir: yapı, cephe, marangozluk, kapı-pencere, inşaat ekipmanları, araçlar, dijital çözümler, akıllı ev, iç tasarım, peyzaj, ısıtma, klima, banyo ...

 

Eylül ayının başında, 2019 İnovasyon Ödüllerinin adaylarının başvuru dosyaları, ödül sahiplerini seçmek için toplanacak jüriler tarafından incelenecek.  Bu paneller bağımsız sektörel uzmanlardan oluşuyor: profesyonel kuruluşların temsilcileri, aktif profesyoneller, uzman gazeteciler jüri üyelerini oluşturacak.

 

Ödül adaylari, 9 Eylül’de jürilerin toplantıları sonunda açıklanacak. Adaylar, inovasyonlarını 18 Eylül Çarşamba günü Paris’te düzenlenecek “Basın Buluşması” sırasında gazetecilere sunma fırsatına sahip olacaklar. Bu etkinlik, Ödül Sahiplerinin duyurulmasıyla sonlanacak.

 

2019 Inovasyon Ödüllerinin resmi sunumu 5 Kasım Salı günü saat 11: 00’de BATIMAT Mimarlık Forumu’nda (5A salonu) gerçekleşecek.

 

4-8 Kasım tarihleri arasında, ziyaretçiler günlük tematik sunumlar ve etkileşimli ekranlar sayesinde Inovasyon Alanlarındaki tüm inovasyonlari keşfedebilecekler. Ayrıca en sevdikleri inovasyonlar için canlı oy kullanabilecekler.

 

Katılacak olan firmalardan bazıları;

 

batimat 60a

 

Powered by OrdaSoft!